image/jpeg;;;02_makeup.jpgДЕКОРАТИВНА КОЛЕКЦІЯ ARTISTRY СЕЗОНУ ОСІНЬ-2013 – GALAXY
У ПРОДАЖУ ОБМЕЖЕНИЙ ПЕРІОД ЧАСУ

Неземна краса далеких зірок

Представляємо вашій увазі нову ARTISTRY лімітовану декоративну колекцію GALAXY, яка додасть мерехтливого відблиску яскравому святковому образу. ARTISTRY ДЕКОРАТИВНА КОЛЕКЦІЯ GALAXY представлена чотирма новими засобами декоративної косметики, які продаватимуться лише обмежений період часу і втілюють останні модні тенденції у макіяжі цього сезону.

  • Палітра тіней для повік Galaxy
  • Пудра-хайлайтер Aurora
  • Подвійний блиск для губ Red Hot та Ultrafiolet

Палітра тіней для повік Galaxy

image/jpeg;;;eye-shadow-2.jpg

Чотири оксамитні відтінки порошкових тіней для повік ARTISTRY з глянцевим полиском.

ЗАСІБ ДЛЯ ВІДТІНЕННЯ для повік та підбрівних дуг: світло-бежевий відтінок

ТІНІ ДЛЯ ПОВІК: глибокий коричневий та насичений фіалковий відтінки

ПІДВОДКА: темно-чорний відтінок

Пудра-хайлайтер Aurora

image/jpeg;;;powder-2.jpg

Ця пудра, призначена для всього обличчя та щік, поєднує відтінки для відтінення й окреслення в одному компактному футлярі.

Змішані приглушений рожевий і піщаний пігменти вкриті тонким шаром золотої та срібної слюди заради глянцевого полиску з іскристим відблиском.

Можна використовувати окремо як порошкові рум’яна або наносити на все обличчя як засіб для освітлення шкіри, який підсилює її природне сяйво, а також нашаровувати згори на рум’яна та тіні.

Подвійний блиск для губ Red Hot та Ultrafiolet

image/jpeg;;;lip-gloss-2.jpg

Формат подвійного блиску для губ забезпечує можливість експериментувати, по-різному поєднуючи два відтінки.

Подаруйте своїм губам справжню насолоду, користуючись двома відтінками блиску, поєднаними в одному футлярі, щоб створити найбільш провокаційний святковий образ.

Використовуйте кожен відтінок окремо для напівпрозорого покриття або змішайте їх разом, щоб надати макіяжу губ додаткової глибини і сяйва.

Пропонуються дві комбінації відтінків:

Red Hot: матовий яскравий червоногарячий відтінок та рожево-золотавий прозорий відтінок

Ultraviolet: матовий соковитий фіалковий відтінок і рожево-золотавий прозорий відтінок 

ОБРАЗ «МІСЯЧНЕ СЯЙВО» 

ОЧІ

Взявши Палітру тіней для повік Galaxy, нанесіть світло-бежевий засіб для відтінення на всю повіку від лінії вій до брів як основу.

Нанесіть глибокий коричневий відтінок на всю нижню повіку від лінії вій до складки повіки.

Нанесіть насичений фіалковий відтінок уздовж складки повіки, розтушуйте його у складці, щоб пом’якшити обриси повіки і увиразнити структуру ока.

Нанесіть темно-чорний відтінок для окреслення уздовж верхньої та нижньої лінії вій, аби створити ефект насиченого об’єму біля коренів вій та окреслити повіки.

Розтушуйте ARTISTRY Автоматичний контурний олівець для повік відтінку Ebony уздовж верхньої та нижньої лінії вій та зафіксуйте темно-чорним відтінком підводки.

Додайте своєму погляду драматизму за допомогою приголомшливих вій, нанісши ARTISTRY SIGNTURE EYES Туш для збільшення об’єму вій або ARTISTRY SIGNTURE EYES Туш для подовження і розділення вій на верхні та нижні вії.

ГУБИ

Взявши Подвійний блиск для губ Ultraviolet, нанесіть рожево-золотавий відтінок на губи, створюючи денний макіяж


Рік ДіЧекка, ПОРАДИ з нанесення макіяжу від міжнародного майстра візажу ARTISTRY:

 

Або натомість нанесіть соковитий фіалковий відтінок блиску на всю поверхню губ, а рожево-золотавий – лише по центру нижньої губи.


ЩОКИ

Нанесіть темніший відтінок Пудри-хайлайтера Aurora, провівши пензлем від точки на рівні середини вуха до кутика рота так, щоб підкреслити форму вилиць.

Тепер нанесіть світліший відтінок пудри на найбільш опуклу частину щік, розтушувавши пензлем до скронь, щоб пом’якшити контур та освітлити щоки.

Рік ДіЧекка, ПОРАДИ з нанесення макіяжу від міжнародного майстра візажу ARTISTRY:

Взявши Пудру-хайлайтер Aurora, змішайте на пензлі обидва відтінки разом та злегка проведіть ним по чолу, під вилицями та уздовж лінії щелеп, щоб ледь окреслити обриси обличчя, водночас пом’якшити їх і освітлити шкіру.

ОБРАЗ «ЗОРЯНЕ СВІТЛО»

ОЧІ

Взявши Палітру тіней для повік Galaxy, нанесіть світло-бежевий засіб для відтінення на всю повіку від ліній вій до складки повіки як основу.

Розтушуйте ARTISTRY Автоматичний контурний олівець для повік відтінку Ebony уздовж верхньої і нижньої лінії вій та зафіксуйте темно-чорним відтінком підводки, щоб створити ефект насиченого об’єму біля коренів вій.

Завершіть створення макіяжу очей, нанісши ARTISTRY SIGNTURE EYES Туш для збільшення об’єму вій або ARTISTRY SIGNTURE EYES Туш для подовження і розділення вій на верхні та нижні вії.

ГУБИ

Скориставшись Подвійним блиском для губ Red Hot, нанесіть на губи яскравий червоногарячий відтінок та промокніть серветкою; потім нанесіть другий шар.

Рік ДіЧекка, ПОРАДИ з нанесення макіяжу від міжнародного майстра візажу ARTISTRY:

Аби зробити свої губи більш повними і соковитими на вигляд, нанесіть Подвійний блиск для губ рожево-золотавого відтінку, роблячи денний макіяж. Створюючи вечірній макіяж, кінчиком пальця нанесіть на нього згори яскравий червоногарячий або соковитий фіалковий відтінок.

ЩОКИ

Змішавши обидва відтінки  Пудри-хайлайтера Aurora разом, нанесіть їх на найбільш опуклу частину щік і розтушуйте до скронь або, якщо хочете увиразнити обриси обличчя, – у напрямку до середини вуха

Рік ДіЧекка, ПОРАДИ з нанесення макіяжу від міжнародного майстра візажу ARTISTRY:

Обравши Пудру-хайлайтер Aurora, нанесіть темніший її відтінок під вилицями, а світліший – уздовж верхньої межі вилиць для виразного окреслення обрисів обличчя.

Або натомість нанесіть соковитий фіалковий відтінок блиску на всю поверхню губ, а рожево-золотавий відтінок лише по центру нижньої губи.

 

СТВОРІТЬ ВАШ НЕПОВТОРНИЙ ОБРАЗ GALAXY

 

Декоративна косметика

 

 

Інші колекції ARTISTRY

 

The brands ARTISTRY™, ARTISTRY CREME LUXURY™, ARTISTRY ESSENTIALS™, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ and ARTISTRY FORWARD BEAUTY™ are trademarks of Amway.