image/jpeg;;;ps.jpg

YOUTH XTEND  Комплексна система

Після користування Комплексною системою, яка складається з сироватки, денного, нічного крему і крему для шкіри навколо очей, протягом лише одного тижня, ви вже почнете помічати перші ознаки омолодження шкіри.


81% жінок, які спробували ці засоби, погодилися з тим, що Комплексна система омолодила їхню шкіру вже через тиждень користування.

Колекція ARTISTRY YOUTH XTEND

 

Технологія

  • image/jpeg;;;1UA.jpg.
  • image/jpeg;;;2UA.jpg.
  • image/jpeg;;;3UA.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

Екстрагований із мирту, кустарника, чиєю батьківщиною є Середземномор’я, LifeSirt довів свою здатність посилювати природне вироблення протеїнів аж на 280% (за результатами хімічного аналізу експресії генів, проведеного у лабораторних умовах).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

Ексклюзивний для ARTISTRY, пептид Micro-X6 складається з шести амінокислот, які довели свою здатність посилювати активність колагену у шкірі. Посилення активності колагену допомагає зменшити видимість поверхневих і глибоких зморщок.

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

Плоди баобабу, відомого в Африці як «дерево життя», багаті на антиоксиданти та зволожувальні поживні речовини. Екстракт плодів африканського баобабу живить, зволожує та заспокоює шкіру, таким чином зберігаючи її молодий вигляд.

image/jpeg;;;fragrance.jpg

Аромат

Сучасна інтерпретація класичного аромату засобів догляду за шкірою

Легкий і чистий, цей ексклюзивний аромат поєднує в собі м’якість магнолії, вишуканість троянди та росяний жасмин із зеленим чаєм, а також одвічних улюбленців – цитрус і кедр. Виразний і впевнений, природний і водночас сучасний, аромат колекції ARTISTRY YOUTH XTEND ідеально втілює в собі цінності жінки ARTISTRY.

Торгові марки ARTISTRY™, ARTISTRY CREME LUXURY™, ARTISTRY ESSENTIALS™, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ та ARTISTRY FORWARD BEAUTY™ належать Amway.