BODY SERIES™

Лінія засобів догляду за тілом BODY SERIES™ включає високоякісні зволожувачі, мило і гелі для душу, а також лосьйони, дезодоранти і антиперспіранти, розроблені з метою задовольнити усі ваші потреби з особистої гігієни.

Догляд за тілом

Лосьйон для тіла G&H - це ефективний зволожувач, призначений для щоденного використання, що містить гліцерин та мед. Він дарує шкірі приємне відчуття шовковистої гладкості та не залишає липких слідів. До його складу також входить алантоїн, відомий своєю здатністю заспокоювати шкіру.

Для забезпечення шкірі тривалого зволоження та живлення її протеїнами вівса радимо скористатися Зволожувальним лосьйоном для рук і тіла BODY SERIES, що помітно покращує загальний стан шкіри та захищає її від згубного впливу сонячного проміння. Потужна формула

Ніжне очищення та освіжаючий догляд за шкірою

Гель для душу G&H - це м'який та ніжний засіб для очищення тіла, що дбайливо доглядає шкіру і може використовуватися навіть для миття волосся! BODY SERIES Мило 3-в-1, що має кремоподібну текстуру, м'яко очищує та дезодорує шкіру. Воно достатньо ніжне для використання дітьми віком від 3-х років.

Якщо ви хочете побалувати свою шкіру, скористайтеся Милом G&H для повного догляду за шкірою. Воно очищує, заспокоює та зволожує шкіру обличчя і тіла. Використовуйте це мило єдиним бруском або за потреби розламайте його на три менші бруски.

Для забезпечення тривалого захисту від забруднювальних чинників довкілля пропонуємо вам дезодоранти торгової марки BODY SERIES у формі спрея, стіка або роликового антиперспіранту, що ефективно освіжають і швидко висихають, не залишаючи на одязі білих плям.