Неповнолітні та особи з індексом маси тіла (ІМТ) нижче 18,5 не можуть брати участі у програмі bodykey від NUTRILITE™. Жінки в період вагітності та годування грудьми, а також особи, чий ІМТ перевищує 30, мають проконсультуватися з лікарем, перш ніж брати участь у програмі bodykey від NUTRILITE. 
Будь ласка, візьміть до уваги, що Amway автоматично виключатиме жінок у період вагітності та годування грудьми з участі у програмі зниження ваги, доки не одержить офіційного схвалення такої участі від їхнього лікаря. Досягнення позитивного результату залежить від докладених вами зусиль і суворого дотримання умов програми. Amway не гарантує позитивного результату, якщо учасник програми не буде повністю дотримуватися персоналізованого плану харчування, фізичних вправ у комплексі з іншими рекомендаціями та компонентами програми зниження ваги bodykey. 
На програму зниження ваги, у тому числі на Набір bodykey та Генетичний тест, не поширюється Гарантія задоволення якістю Amway. Запечатані оригінальні Набори bodykey можна повернути вашому Незалежному підприємцю Amway і одержати свої гроші назад у повному обсязі. Передбачені законом гарантії та право споживача на повернення продукції залишаються без змін.
Для участі в програмі зниження ваги bodykey від NUTRILITE™ та отримання результатів тесту, рекомендацій та іншої інформації вам обов'язково буде потрібен доступ до мережі Інтернет, в іншому випадку Amway не несе відповідальності за результати участі в програмі. 
Візьміть до уваги, що унікальний код не підлягає відновленню у випадку його втрати до початку реєстрації.