1. Система очищення води eSpring™ є результатом 30-річних досліджень у галузі очищення води. Її було розроблено інженерами та вченими, котрі мають понад 270 патентів у сфері очищення води.
 2. eSpring – бренд №1 у світі з продажу домашніх систем очищення води (за даними дослідження Verify Markets за 2014 рік).
 3. Система очищення води eSpring™ вперша надійшла у продаж у 2002 році, і за 1 рік по всьому світу було продано понад 4 млн систем. Очищеної ними води вистачило б для наповнення більше 8000 олімпійських басейнів (2 498 372 л у кожному!).
 4. За 2013 рік у 44 країнах і територіях було продано понад 3,5 млн систем очищення води eSpring.
 5. Компанія Amway першою представила домашню систему очищення води, яка поєднує у собі вугільний блок, УФ-лампу та технологію електронного моніторингу.
 6. Блок пресованого активованого вугілля у Системі очищення води eSpring™ являє собою 5-е покоління вугільних блоків, які розроблені компанією Amway.
 7. У вугільному блоці Системи очищення води eSpring™ використовується високоякісне активоване вугілля, яке добувають зі шкаралупи кокосу. Площа поверхні вугілля максимізується із наявності мікро-, макро- та мезопор, і частки розподіляються за розмірами й відповідно до запатентованого способу, який сприяє більш ефективному їх видаленню.
 8. Запатентований вугільний блок утримує частки, розмір яких у 300-500 разів менший від діаметру людської волосини. (Середній розмір людської волосини становить від 60 до 100 мікрон).
 9. У складі Системи очищення води eSpring™ використовується запатентована технологія бездротового з’єднання eCoupled™, за допомогою якої електроенергія передається через повітря, воду і пластикові компоненти без прямого контакту з УФ-лампою. Таке бездротове з’єднання забезпечує ефективне та надійне функціонування приладу. Цю передову технологію була вперше представлено розробниками eSpring у 2000 році, та eSpring є єдиною системою очищення води, у якій вона застосовується
 10. Технологія «розумного чіпа» забезпечує бездротове з’єднання з картриджем, тоді як монітор розпізнає і відображає важливу інформацію, таку, як, наприклад, термін використання і залишок ресурсу картриджа.
 11. Система очищення води eSpring™ чудово працює у широкому діапазоні значень водяного тиску: від дуже низьких (103,4 кПа) до дуже високих (862 кПа).
 12. У Системі очищення води eSpring™ використовується технологія миттєвого вмикання УФ-лампи при проходженні води через систему. Це є гарантією того, що якісна вода надходить до Вас миттєво, а також заощаджується електроенергія.
 13. Систему очищення води eSpring™ легко встановити на більшість стандартних кухонних кранів, і вона працює при стандартному тиску води. Встановлення на кран не потребує використання спеціальних інструментів, сантехнічних чи електротехнічних робіт. Також її можна встановити під раковиною, де її буде непомітно для стороннього ока.
 14. Систему eSpring сертифіковано «Золотою печаткою» некомерційної Ассоціації з питань якості води (WQA).
 15. Систему очищення води eSpring™ сертифіковано згідно всесвітньо визнаних стандартів, які розробляє Міжнародний фонд захисту прав споживачів і контролю якості товарів, які впливають на здоров’я людини (NSF International).
image.thumbnail_not_available
Артикул 100187
Ціна1 377,00 грн