image/jpeg;;;l1.jpg

NUTRILITE™ – офіційні дієтичні добавки ФК «Мілан»

Їхній успіх: легенда
Їхні дієтичні добавки: NUTRILITE™

ФК «Мілан» є однією з кращих футбольних команд Європи. І це не дивно, адже основою їхнього успіху є видатні гравці та досвідчені тренери. Проте є ще дещо. Це NUTRILITE™ – торгова марка вітамінів та дієтичних добавок.

NUTRILITE™ залишається офіційним постачальником дієтичних добавок для ФК «Мілан» з 2008 року і відтоді забезпечує гравцям раціон, забагачений поживними речовинами, що допомагає їм демонструвати результати світового рівня. Разом нам вдається розширити межі спортивних можливостей. 

Оптимальні результати

Союз одного з найуспішніших футбольних клубів та світового лідеру у сфері здорового харчування не випадковий. Торгову марку NUTRILITE™ і ФК «Мілан» поєднує спільна філософія. 

Для отримання оптимальних результатів потрібне оптимальне харчування. 

А оскільки продукція NUTRILITE™ отримує від природи найкраще, не варто дивуватися, що лабораторія ФК «Мілан» довіряє саме дієтичним добавкам цієї торгової марки, щоб забезпечити найкращі результати гравців.

image/jpeg;;;l2.jpg

Лабараторія клубу

Ще з 2008 року експерти NUTRILITE™ тісно співпрацюють із медиками та фахівцями лабораторії клубу, щоб якомога краще задовольняти особисті потреби гравців за допомогою індивідуально розробленого плану харчування. Доктор Мішелін Варгас, сертифікований спеціаліст із харчування, ліцензований інструктор ЛФК, є експертом торгової марки NUTRILITE™ і здійснює нагляд за раціоном харчування, генетичними характеристиками та особливостями способу життя гравців ФК «Мілан». На основі цієї інформації спільно з доктором Дольчі, лікарем футбольної команди, та доктором Авальді, головою відділу біохімії лабораторії ФК «Мілан», вона розробляє рекомендації щодо внесення змін у раціон харчування та споживання відповідних вітамінів та дієтичних добавок NUTRILITE.

Навіть у раціоні спортсменів світового рівня часом бракує життєво важливих поживних речовин. Створивши надійну основу для збалансованого харчування та заповнивши прогалини в раціоні дієтичними добавками NUTRILITE, нашим фахівцям вдалося покращити фізичний стан гравців ФК «Мілан». 

image/jpeg;;;l3.jpg

Досягнення

Наразі понад 90% гравців футбольного клубу дотримуються програми харчування, розробленої спеціалістами NUTRILITE™, і нещодавні лабораторні аналізи виявили значне підвищення у них рівня вітаміну D. На додаток до покращення самопочуття та збільшення енергії гравці зазначили скорочення кількості випадків м'язових судом і зменшення втоми. Це найкраще підтвердження того, що оптимальне харчування забезпечує оптимальні результати. 

image/jpeg;;;blank.jpg

«Комплексний підхід торгової марки NUTRILITE™ до харчування чудово поєднується з філософією лабораторії ФК «Мілан». Торгова марка NUTRILITE™ є для нас найбільш авторитетною в царині харчування і ми віримо, що її дієтичні добавки допомагають нашим спортсменам досягати оптимальних результатів». 

– Д-р Альберто Дольчі, доктор медичних наук 

Станьте учасником команди!