29 травня 2016 запрошуємо вас взяти участь в «Пробігу під каштанами 2016»!

У цьому році в Києві на Михайлівській площі відбудеться 24-а щорічна спортивно-благодійна акція «Пробіг під каштанами».

Компанія «Емвей Україна» завдяки активній участі Незалежних підприємців Amway вже вісім років поспіль підтримує цю ініціативу як командний учасник, а з 2013 року виступає генеральним партнером Пробігу.

Пробіг – це не тільки про біг, це здорова звичка робити добрі справи, яку команда NUTRILITE демонструє вже вісім років поспіль. За роки участі в «Пробігу під каштанами» було закуплено унікальне дороге обладнання: апарат «штучне серце» (2010), контрапульсатор (2013), електрокотли для автономного теплозабезпечення (2014), а також в різні роки обладнані спеціальна пральня, вантажний ліфт для підйому лежачих хворих, встановлені кондиціонери в операційних, неодноразово закуповувалися витратні прилади та матеріали.

У 2015 році виручені кошти були спрямовані на ремонт рентген-плати ангіографічної установки, яка дозволяє здійснювати операції без розрізів на шкірі та спрощує багато фізіологічних процедур, мінімізуючи ризики, пов'язані з проведенням відкритих операцій на серці.

Ми віримо, що за вашої активної участі ми знову представимо на старті найчисленнішу команду і зробимо найбільший внесок для підтримки Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Реєструйтеся разом з друзями, родинами, партнерами та клієнтами.

Купуючи набір «Учасник команди NUTRILITE 2016», ви вже стаєте учасником команди NUTRILITE. А прийшовши в день Пробігу на старт, ви обов'язково отримаєте ще й безліч позитивних емоцій та зустрінете дітей, чиї маленькі досягнення стали можливими завдяки вашій активній участі!

З кожного придбаного вами набору 100 грн. будуть перераховані в Благодійний фонд «Пробіг під каштанами»*. Зібрані кошти будуть використані для закупівлі необхідного обладнання та матеріалів в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Як взяти участь у Пробігу разом з командою NUTRILITE:

  1. Зареєструйтеся, придбавши набір «Учасник команди NUTRILITE 2016» через сайт або в торговому центрі.
  2. Приходьте з сім'єю та друзями 29 травня 2016 року на Михайлівську площу в Києві та виходьте на старт о 10-00.

Придбайте набір «Учасник команди NUTRILITE 2016»

* Перерахування в БФ «Пробіг під каштанами» на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України буде здійснено компанією «Емвей Україна» після проведення заходу «Пробіг під каштанами», який відбудеться 29 травня 2016 року.

До зустрічі на старті! Давайте продовжимо традицію робити добрі справи!!!