Запитання та відповіді щодо благодійних онлайн-внесків на користь кампанії NUTRILITE Power of 5

Я хочу зробити благодійний внесок для NUTRILITE Little Bits. До кого мені звернутись?

Ваша пожертва буде направлена до організації CARE за допомогою ammado, онлайн-сервісу, який допомагає збирати кошти на благодійні проекти і знаходиться в м. Цуг, Швейцарія. Ваша пожертва до CARE буде використана, щоб забезпечити дітей, які неповноцінно харчуються, дієтичною добавкою NUTRILITE Little Bits через локальні програми, які обирає та підтримує Amway в 15 країнах світу до 2016 року.

Чому з’явилася третя сторона, яка виступає інструментом для збору коштів? Яка її роль?

ammado допомагає організації CARE збирати кошти для NUTRILITE Little Bits на всіх ринках по всьому світу – навіть там, де CARE не має офісу.

До якого офісу CARE надійде моя пожертва за допомогою сервісу ammado?

Якщо CARE присутня у вашій країні, ваше пожертвування буде передано в місцевий офіс CARE, а потім – до CARE у США; у всіх інших випадках воно буде безпосередньо передано до глобального партнера компанії Amway – CARE у США.

Хто може зробити внесок за цим посилання – будь-яка людина чи тільки співробітники Amway та НПА?

Сервіс ammado доступний для будь-якої людини без обмежень; кожен може зробити свій внесок, щоб допомогти дітям, що неповноцінно та недостатньо харчуються, отримати дієтичну добавку NUTRILITE Little Bits.

Чи отримає CARE мій благодійний внесок цілком?

Сервіс ammado утримує 5% комісійної винагороди від суми внеску. Крім того, можуть виникнути збори, пов’язані з обслуговуванням кредитних карток.


 

Примітки

Будь ласка, зверніть увагу на те, що після того, як ви натиснете на посилання, вас буде перенаправлено на сайт ammado. Цей сайт не знаходиться під нашим контролем. Ми не несемо відповідальності за інформацію або матеріали, розміщені третіми сторонами на цьому сайті. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з правилами сайту щодо користування сервісом та умов конфіденційності для третіх осіб перед тим, як використовувати такі сайти або відправляти особисті дані або будь-яку іншу інформацію через такі сайти. Amway безпосередньо не бере участі в процесі збору коштів через сервіс ammado на користь організації CARE. Компанія Amway та її філії не несуть відповідальності за будь-які дії чи недбалість з боку ammado або CARE. Можливість зарахування благодійних внесків у податкових деклараціях залежить від законодавства у вашій країні. Будь ласка, зв'яжіться з податковим консультантом для уточнення деталей.