Примула – молодість та краса зсередини

Кожна жінка у будь-якому віці хоче залишатися якомога довше молодою і душею, і тілом. Її настрій, самопочуття, стан шкіри і зовнішній вигляд залежать від внутрішнього здоров’я. Особливо це стосується молодих жінок з вираженим ПМС та жінок у віці 45+. Тому лікарі-дієтологи радять доповнювати свій раціон дієтичними добавками на основі лікувальних трав, які нормалізують обмінні процеси в організмі. Ефективною «жіночою» дієтичною добавкою, багатою біологічно активними компонентами рослин, є Примула плюс від NUTRILITE.

Синергізм компонентів Примули плюс

До складу Примули плюс входить комплекс лікарських рослин, які не лише допомагають нормалізувати обмін речовин, але й відновити молодість шкіри, хороше самопочуття, зменшити запальні процеси та запобігають розвитку багатьох захворювань. Це олії примули вечірньої та огірочника, екстракти коренів дон-кваю, вітексу священного та імбиру.

Кожна з цих рослин має унікальну дію, а разом вони підсилюють дію одна одної, тобто, виявляють синергізм.

Однією з активних діючих речовин Примули плюс є гамма-ліноленова кислота (ГЛК). Вона належить до класу Омега-6 жирних кислот і є незамінною, тобто її організм синтезувати самостійно не може, тому її необхідно вживати з їжею. Перед тим, як розповісти про ГЛК, варто коротко нагадати які є жирні кислоти і як вони впливають на організм людини.

Омега жири.

Омега жири, або омега жирні кислоти — це поліненасичені жири, які входять до складу оболонок клітин нашого організму. Вони поділяються на класи: омега-3, омега-6 та омега-9.

Найважливішою функцією омега жирів, в першу чергу, омега-6 та омега-3 є синтез особливих гормонів — простагландинів, які впливають на хід запальних процесів. Простагландини можна умовано розділити на прозапальні (ті, що можуть спричинювати запалення) та протизапальні (ті, які зменшують запалення). Співвідношення цих кислот у оболонках клітин є критично важливим: від цього залежить реакція організму на різні чинники.

Оптимальним співвідношенням омега-6 до омега-3 є 4:1.

В організмі більшості людей є суттєві порушення цього співвідношення в бік переваги омега-6 жирних кислот. Якщо людина харчується жирною, з переважанням рафінованих олій, смаженою їжею, особливо тією, в якій жир був нагрітий до високих температур (фаст-фуд, вироби із листкового тіста), порушення пропорцій між омега-6 та омега-3 сягають 10:1 і навіть 40:1. Наслідками такого дисбалансу жирних кислот є запальні процеси різних органів та систем (шкіри, суглобів, судин, очей, внутрішних органів і т.д.).

І ось тут – увага! Не всі омега-6 жирні кислоти однакові за своєю дією.

До омега-6 жирних кислот відносяться три: лінолева, арахідонова та гамма-ліноленова. З перших двох, за надлишкового потрапляння в організм (смаження на рафінованих соняшниковій, кукурудзяній, сафлоровій, ріпаковій оліях), утворюються гормони запалення. Третя ж, гамма-ліноленова, виявляє сильні протизапальні властивості.

За даними Університету штату Меріленд, олія примули вечірньої є одним з основних джерел ГЛК (гамма-ліноленової кислоти). На другому місці – олія огірочника. Значно менше ГЛК – в насінні плодів смородини та горіхах. Дефіцит ГЛК у раціоні зумовлює різноманітні запалення та алергії, багато хронічних захворювань.

Примула вечірня (енотера)

Гамма-ліноленова кислота (ГЛК) стимулює синтез протизапальних простагландинів, які, окрім зменшення запальних процесів, мають протимікробну дію, сприяють нормалізації артерільного тиску, зменшенню проявів ПМС та клімаксу, покращенню стану шкіри, волосся та нігтів, відновленню організму після стресів, запобігають тромбоутворенню.

Збагачення раціону ГЛК зменшує болі при місячних, у молочних залозах та запальні процеси в ендометрії. У період менопаузи олія примули усуває припливи, пітливість, відчуття роздратованості та тривоги.

Позитивно впливає ГЛК на шкіру: зменшує сухість, свербіж, викликаний дерматитом та екземою, запалення, почервоніння, акне, сприяє зволоженості та відновленню пружності. Вживання олії примули вечірньої з Омега-3 і кальцієм, сповільнює втрату кісткової маси, збільшує щільність кісткової тканини у людей з остеопорозом.

Олія примули вечірньої також може бути використана як добавка до раціону при хворобах серця, високому рівні холестерину, синдромі хронічної втоми.

Огірочник

Є другим, після примули вечірньої, джерелом ГЛК та антиоксидантів, допомагає омолодженню шкіри, відновленню при запаленнях, включаючи екзему, себорейний дерматит, нейродерміт. Вона також використовується для зменшення проявів передменструального синдрому (ПМС), для профілактики хвороб серця та інсульту.

Огірочник підтримує роботу надниркових залоз, які є «мішенню» при хронічному стресі, нормалізує баланс гормонів, має заспокійливі властивості, полегшує депресію і перепади настрою, пов'язані з менструальними циклами та менопаузою.

Окрім олії, багатої цілющими жирними кислотами, огірочник містить кальцій, залізо, калій і цинк, вітаміни В і С, бета-каротин.

Вітекс священний

Листки, квіти, плоди, гілочки вітексу священного багаті ефірними оліями та біологічно активними речовинами, що мають протизапальну, антимікробну, протигрибкову та заспокійливу дію. Позитивна дія і на жіночий організм: зменшуються прояви ПМС (тривога, безсоння, головні болі, зміна настрою, затримка рідини в організмі, вздуття кишечника, болючі нагрубання молочних залоз тощо), нормалізується менструальний цикл, як при надмірних менструаціях, так і при недостатніх, відновлюється цикл після прийому протизаплідних засобів, згладжуються прояви менопаузи (нічне потіння, приливи, дратівливість).

Дон-квай (дягель)

Ця рослина ще має назву дягель лікарський, відома людству майже 2 тисячі років. До її складу входить суміш ефірних олій, фітонутрієнтів, каротиноїдів, дубильних речовин, органічних кислот, гіркот, що надає їй широкий спектр лікувально-профілактичної дії.

Дон квай оздоровлює мікрофлору кишечника, пригнічує ріст хвороботворних бактерій, процеси бродіння, запобігає здуттю живота, зменшує прояви запальних процесів у кишечнику.

Стимулює виділення жовчі та травних ферментів, сприяє кращому травленню. Корисний для серця та судин, зокрема, при гіпертонії, атеросклерозі, варикозній хворобі: запобігає утворенню тромбів, має антиаритмічну дію.

Заспокійливо діє на нервову систему, зменшує болі при запаленні нервів, м’язів.

Позитивно діє дон квай на жіноче здоров’я: зменшує запальні процеси жіночої статевої системи, нормалізує баланс жіночих гормонів, сприяє відновленню порушень менструального циклу, усуває болі в грудях, зменшує прояви передменстуального синдрому та клімактеричних порушень.

Імбир

Тисячоліттями імбир називали «ліками від усіх хвороб» за протизапальні, знеболюючі, антистресорні та інші властивості.

Корінь імбиру багатий антиоксидантами, захищає клітини печінки від дії токсичних речовин, зменшує набряки.

Імбир пригнічує утворення газів у кишечнику, зменшує спастичні болі при менструаціях. Результати дослідження, опублікованого у Журналі альтернативної та доповненої медицини (Journal of Alternative and Complementary Medicine) у 2009 р. показують, що імбир не менш ефективний у зменшенні менструального болю, ніж знеболюючі та протизапальні ліки, зокрема, мефенамінова кислота та ібупрофен.

Для жінок у пре- та клімаксі ефективний при психо-емоційних розладах та головних болях.

Корисний імбир для судин та шкіри: посилює мікроциркуляцію, нормалізує холестериновий обмін, запобігає спайковим процесам, зменшує запальні процеси в шкірі, робить свіжим колір обличчя.

Кожна з нас може бути красивою, харчуючись свіжими продуктами, вживаючи достатньо чистої води, займаючись фізичною активністю, висипаючись, відмовившись від куріння, і вживаючи необхідні дієтичні добавки, серед яких чільне місце займає Примула плюс. Давайте робитимемо все, щоб у будь-якому віці бути красунями.

«Гріх, якщо жінка виглядає менш красивою, ніж могла б бути»

Мігель Сервантес де Сааведра, іспанський класик, автор «Дон Кіхота»


Примула плюс NUTRILITE – унікальна суміш олій примули вечірньої та огірочника, екстрактів вітексу, дон-квая (дягелю), кореня імбиру, апельсина та каротиноїдів. Гамма-ліноленова кислота, отримана з примули та огірочника підтримує та відновлює здорову пропорцію жирних кислот у жіночому організмі, екстракти лікарських рослин є джерелом антиоксидантів. Дієтична добавка Примула плюс сприяє нормалізації обміну речовин і гормонального балансу, вирівнює психо-емоційний стан, зменшує негативні супутні явища, поліпшує загальний стан здоров’я, омолоджуюче діє на шкіру. Примула плюс може прийматися на постійній основі з короткими перервами. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем щодо складу дієтичної добавки.

image.thumbnail_not_available
Артикул 100135
Ціна1 447,00 грн

Оксана Скиталінська,
лікар-дієтолог, 
віце-президент Асоціації дієтологів України
Експерт NUTRILITE™