Шлях_до здорового_життя

Шлях до здорового життя

Програма «Шлях до здорового життя» від Amway може забезпечити вам повільну, але стабільну втрату ваги, а також навчити вас, як збалансувати споживання калорій та енергетичні затрати вашого організму, якою є харчова цінність різних продуктів і якими є індивідуальні харчові потреби саме вашого організму.

Ця програма відповідає стандартам здорового харчування, розробленим Інститутом здоров’я Nutrilite та схваленим Науковою консультаційною радою.

Шлях до здорового життя це:

  • більше, ніж дієта
  • більше, ніж програма втрати ваги
  • більше, ніж програма фізичних вправ

Новий спосіб повернути собі форму і залишатись активним!

Поєднуючи заміну прийомів їжі дієтичною добавкою NUTRILITE™ POSITRIM™ Кремовий мікс зі звичайними стравами, ця програма дбає про те, щоб ви одержували рекомендовану кількість усіх основних поживних речовин; це гнучка система, яка не вимагає відмовитись від ресторанів, вечірок і святкувань. Ви дізнаєтесь, як правильно сполучати корисні продукти та збалансувати вживання промислово обробленої та свіжої здорової їжі, що допоможе вам контролювати свою вагу. Це завдання спрощується завдяки відривному буклету «Перелік харчових продуктів» у посібнику, що входить до складу Базового і Стартового наборів.

Для деяких людей втрата ваги може бути основною метою, але загальний стан здоров’я є не менш важливим. Справжній фітнес, тобто гарна фізична форма – це не певна будова тіла чи якесь фізичне або атлетичне досягнення, а скоріше спосіб буття, який допомагає вам жити продуктивним і здоровим життям. А отже, до цієї програми увійшли різні типи фізичних навантажень, аби ви могли обрати той із них, який найкраще відповідає вашим індивідуальним спроможностям та побажанням.

Ця програма є вашою можливістю насолоджуватись новим рівнем доброго самопочуття та життєвих сил. Усе починається з першого кроку. Запровадивши кілька змін до свого щоденного розпорядку дня, незабаром ви зробите їх невід’ємною складовою свого життя.

Як діє ця програма

Програма коригування ваги від Amway пропонує три різні режими харчування і складається з чотирьох фаз: на першій фазі ви встановлюєте свою мету, на другій і третій втрачаєте вагу, на четвертій навчаєтесь, як зберегти її надалі. Фаза втрати ваги триває щонайменше шість тижнів. Програма також включає поради щодо того, як знайти баланс між споживанням і витратою калорій, допомагає підрахувати, скільки калорій на день вам потрібно вживати, аби втрачати вагу у здоровий спосіб.


Попередження
Ця програма не має на меті лікування жодних хвороб або харчових розладів. Перед початком будь-якої програми коригування ваги або фізичних вправ, у тому числі програми «Шлях до здорового життя» від Amway, ви маєте обговорити свої наміри зі своїм терапевтом. Це особливо важливо, якщо вам ще немає 18 років або якщо ви страждаєте на якесь захворювання чи розлад, які потребують регулярного медичного догляду і нагляду. Вагітні або жінки, що годують грудьми, не можуть дотримуватися жодної дієти.

*N/Component type: html - incomplete or invalid configuration.