Подарунок

BODY SERIES™ Базовий набір*

Придбайте Базовий набір BODY SERIES та отримайте BODY SERIES Силіконову мильницю G&H У ПОДАРУНОК.**

 

BODY SERIES™ БАЗОВИЙ НАБІР* АРТИКУЛ 265542

 

 

 

 

 

*Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 2 листопада 2015 року по 31 березня 2016 року або доки продукція наявна на складі/у ТЦ. Час початку дії пропозиції – 12:00.
** Пропозиції не сумуються. Спеціальна пропозиція не враховується при розміщенні першого замовлення новачками. Під подарунком мається на увазі отримання одноразової знижки на замовлення в розмірі вартості мильниці без ПДВ. Новачок може взяти участь у промо, але на дане промо не поширюється додаткова знижка на перше замовлення.

 

 

    Подарунок

НАБІР ВІТАМІНІВ ДЛЯ КРАСИ*

Дбайте про свою красу як ззовні, так і зсередини, коли отримаєте цей практичний HAND SERIES™ Крем для рук і нігтів у ПОДАРУНОК, придбавши Набір вітамінів для краси.

 

НАБІР ВІТАМІНІВ ДЛЯ КРАСИ АРТИКУЛ 266362

 

 

 

 

 

 

*Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 2 листопада 2015 року по 31 березня 2016 року або доки продукція наявна на складі/у ТЦ. Час початку дії пропозиції – 12:00. Під подарунком мається на увазі отримання одноразової знижки на замовлення в розмірі вартості данного крему без ПДВ. Новачок може взяти участь у промо, але на дане промо не поширюється додаткова знижка на перше замовлення.

 

    Знижка

МЕНША ВАГА – МЕНША ЦІНА*

Отримайте 10% знижку на продукти для зниження ваги природним шляхом.

КАРБ БЛОКЕР (БЛОКАТОР ВУГЛЕВОДІВ) АРТИКУЛ 100193

БЛОКАТОР ЖИРІВ АРТИКУЛ 116667

 

 

 

 

*Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 2 листопада 2015 року по 15 січня 2016 року або доки продукція наявна на складі/у ТЦ. Час початку дії пропозиції – 12:00. Новачок може взяти участь у промо, але на дане промо не поширюється додаткова знижка на перше замовлення.

 

 

    Поспішайте замовити

iCook™ НАБІР БІСТРО ІЗ 6 ПРЕДМЕТІВ*

Обов’язкова складова колекції столових приборів.

 

iCook™ НАБІР БІСТРО ІЗ 6 ПРЕДМЕТІВ* АРТИКУЛ 259808

 

 

 

 

 

 

 

 

*Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 2 листопада 2015 року по 31 березня 2016 року або доки продукція наявна на складі. Час початку дії пропозиції – 12:00. Новачок може взяти участь у промо і на дане промо поширюється додаткова знижка на перше замовлення.

 

 

    Поспішайте замовити

AMWAY™ ДИТЯЧИЙ РУШНИК ІЗ КАПЮШОНОМ*

Чудовий аксесуар, який додасть веселощів дитячому купанню.

 

AMWAY™ ДИТЯЧИЙ РУШНИК ІЗ КАПЮШОНОМ* АРТИКУЛ 262738

 

 

 

 

 

 

Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 16 грудня і доки продукція наявна на складі/у ТЦ.