Знижка

 

    Поспішайте замовити

 

AMWAY™ КОЛЕКЦІЯ СПОГАДІВ*

Нехай найкращі спогади завжди будуть із вами завдяки цьому винятковому Пам’ятному браслету AMWAY. Кожна підвіска «на згадку уособлює одну з чотирьох основоположних цінностей засновників нашої компанії (Надію, Свободу, Сім’ю і Винагороду), і тепер ви можете придбати всю колекцію зі знижкою 18,5%.

AMWAY ПАМ’ЯТНИЙ БРАСЛЕТ АРТИКУЛ: 257998

AMWAY НАБІР ІЗ 2 ПІДВІСОК «СІМ’Я І ВИНАГОРОДА» АРТИКУЛ: 262739

AMWAY НАБІР ІЗ 2 ПІДВІСОК «НАДІЯ І СВОБОДА» АРТИКУЛ: 257996

AMWAY™ ПОДАРУНКОВИЙ НАБІР ІЗ ПАМ’ЯТНОГО БРАСЛЕТУ ТА ПІДВІСОК «НА ЗГАДКУ – НАБІР ВКЛЮЧАЄ БРАСЛЕТ І 4 ПІДВІСКИ («НАДІЯ», «СВОБОДА», «СІМ’Я» І «ВИНАГОРОДА) ІЗ 18,5% ЗНИЖКОЮ АРТИКУЛ: 267499

 

 

 


 

*Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 2 листопада 2015 року і доки продукція наявна на складі/у ТЦ. Новачок може взяти участь у промо але на дане промо не поширюється додаткова знижка на перше замовлення.

    Подарунок

ARTISTRY™ НАБІР LUXURY*

 

Отримайте від нас просто ФАНТАСТИЧНИЙ подарунок --ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Cироватку для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом, придбавши ARTISTRY Набір LuXury.**

ARTISTRY™ НАБІР LUXURY* АРТИКУЛ 265536

 

 

 

*Акційна пропозиція діє на покупки, здійснені з 2 листопада 2015 року по 31 березня 2016 року, або доки продукція наявна на складі/у ТЦ. Час початку дії пропозиції – 12:00. 
**Пропозиції не сумуються. Під подарунком мається на увазі отримання одноразової знижки на замовлення в розмірі вартості Сироватки без ПДВ. Новачок може взяти участь у промо але на дане промо не поширюється додаткова знижка Новачка.

 

 

    Подарунок

 

    Механіка PV промо-акцій

ARTISTRY™ ПРОПОЗИЦІЯ ВІД 120 PV*

Ця стильна Косметичка ARTISTRY може стати вашою, щойно ви замовите засоби догляду за шкірою і/або декоративну косметику ARTISTRY на 120 PV або більше.** Ця елегантна косметичка чудово підходить для щоденного використання та ідеальна для збереження Декоративної косметики ARTISTRY™. Приголомшливо стильна, виготовлена з чорного стьобаного матеріалу і прикрашена золотистим логотипом, ця косметичка чудово поміститься у жіночу сумку, аби ви завжди могли освіжити макіяж протягом дня. Представлена у вишуканій чорній ламінованій коробці, вона стане приємним додатком, коли ви купуватиме засоби догляду за шкірою і/або декоративну косметику ARTISTRY у подарунок.

 

 

 

 

* Спеціальна пропозиція діє з 2 листопада 2015 року по 31 березня 2016 року, або поки товар є в наявності на складі/у ТЦ. Час початку дії пропозиції – 12:00.
** Пропозиції не сумуються. Зверніть увагу: 120 PV необхідно набрати в одному замовленні. Новачок може взяти участь у промо і на дане промо поширюється додаткова знижка на перше замовлення. В одному замовленні може бути тільки одна косметичка. Косметичка є сувенірною продукцією, термін повернення – 14 днів з моменту купівлі.