Nutrilite™ Гінкго білоба плюс ДГК

1 206 грн
1 025 грн1025.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 8005
Вага/об'єм: 100 капсул
Кількість:

  Чи помічали ви, як складно нам інколи буває сфокусуватися на одній справі, довести її до кінця, не переключаючись на десятки інших задач, що потребують негайного вирішення? Синдром розсіяної уваги – типова ознака тих, хто живе в епоху надлишку інформації, не дозволяє собі вимкнути телефон і хоча б день відпочити від такого ритму життя. На жаль, напружений графік загрожує подальшими проблемами із пам’яттю та витривалістю організму. Спеціально для тих, хто зазнає постійних інтелектуальних навантажень та хоче підтримати свою пам’ять і працездатність, було розроблено дієтичну добавку Nutrilite™ Гінкго білоба плюс ДГК. Гінкго білоба належить до найстаріших рослин на планеті, цілющим властивостям якої присвячені цілі трактати. У медицині сполуки, отримані з листя гінкго, широко застосовують у лікуванні атеросклерозів і розсіяних склерозів, для покращення пам’яті та концентрації уваги. Окрім екстрактів гінкго білоба, до складу цієї дієтичної добавки входить ДГК (докозагексаєнова кислота) з жиру тунця, яка виконує головну роль у розвитку можливостей мозку. Тренувати пам’ять та увагу слід у будь-якому віці, а Nutrilite™ Гінкго білоба плюс ДГК стане важливою підтримкою на шляху до здорового способу життя.

  Інформація про поживну цінність

  • Підходить для дорослих і дітей старших 12 років
  • Підходить для діабетиків
  • Не містить лактози

  ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRILITE™ НЕ Є ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ, МОЖЛИВІ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ФАХІВЦЕМ. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Етикетка продукції Nutrilite™ може відрізнятися від наведеного зображення (у зв'язку зі змінами законодавчих вимог, а також незначною зміною формули продукту).

  Nutrilite™ Гінкго білоба плюс ДГК містить:

  • Екстракт гінкго білоба
  • ДГК (докозагексаєнова кислота) з жиру тунця
  • Готу-кола
  • Концентрат біофлавоноїдів цитрусових від Nutrilite™
  • Оливкова олія першого холодного віджиму

  Науковці досліджували гінкго білоба через здатність рослини сприяти збереженню когнітивної функції на високому рівні. ДГК виконує корисну функцію підтримки гостроти розуму. Готу-кола – традиційна цілюща рослина, яка допомагає зміцнити і зарядити мозок енергією.

  • Людський мозок – орган, який споживає 20% усього кисню, наявного у крові, що робить його дуже чутливим до будь-яких змін, пов’язаних із нестачею кисню.
  • Саме киснева недостатність (гіпоксія) мозку – часта причина зниження розумової працездатності, ослаблення пам'яті у літніх людей. А головний біль, запаморочення, шум у голові й вухах – типові ознаки порушення циркуляції крові в мозку.
  • Із віком, а також у разі тривалого харчування висококалорійною їжею, яка пройшла глибоку промислову обробку, відбуваються зміни у судинах головного мозку: вони втрачають еластичність, а у дрібних судинах погіршується циркуляція крові.
  • Гінкго білоба – унікальна реліктова рослина, у листі якої вчені на сьогодні відкрили понад 40 біологічно активних речовин, деякі з яких є унікальними і зустрічаються тільки у цій рослині. Її вивчення триває.
  • Має виражену антигіпоксичну дію, тобто покращує доставку кисню і глюкози до клітин мозку (нейронів), збільшує ймовірність їхнього виживання в умовах дефіциту кисню, стимулює пам'ять, логічне мислення, концентрацію уваги, мовні та рухові функції центральної нервової системи.
  • Позитивно впливає на мікроциркуляцію крові в найдрібніших судинах організму, а також має позитивний ефект при судинних захворюваннях різного походження.
  • Зменшує в’язкість крові, склеювання (агрегацію) тромбоцитів, відновлює еластичність судин, тим самим запобігаючи утворенню тромбів.
  • Сприяє ущільненню судинної стінки, регулює накопичення рідини в навколосудинному просторі як на рівні структур головного мозку, так і на периферії, має протинабрякову дію.
  • Завдяки вмісту флавоноїдів, що є сильними антиоксидантами, захищає судини мозку, серця та інші від руйнівної дії вільних радикалів, тобто сповільнює процеси старіння та виникнення мутацій клітин.
  • Знижує рівень холестерину, затримує розвиток атеросклеротичних процесів у великих і дрібних судинах, сприяє покращенню слуху та зору, зменшує запаморочення та шум у вухах.
  • Має антидепресивну дію: стимулює вивільнення нейромедіаторів (речовин, які сприяють проведенню нервового імпульсу) та сповільнює їхню здатність з’єднуватися із рецепторами нервових клітин.
  • Покращує кровообіг у нирках, має сечогінну та нефропротекторну дію (захищає клітини нирок від ушкодження вільними радикалами)
  • Має протизапальну, противірусну та імуномодулюючу дію.

  Особливість дієтичної добавки NUTRILITE Гінкго білоба плюс ДКГ полягає у синергічній дії компонентів, що містяться у ній, тобто кожен із компонентів доповнює та підсилює дію іншого, чим зумовлений максимально позитивний вплив цієї дієтичної добавки на організм.

  Докозагексаєнова кислота (ДКГ), що міститься у риб’ячому жирі, одна з найбільш цінних для здоров’я людини поліненасичених жирних кислот класу омега-3 (ПНЖК), є головним компонентом клітинних мембран. ДГК потрібна для всмоктування та засвоєння жиророзчинних вітамінів А, Д, Е, К, нормальної роботи серця та зниження рівня холестерину в крові. Оскільки ця кислота не синтезується в організмі людини, вона повинна надходити з їжею. В організмі переважної більшості людей є хронічний дефіцит ДГК, з чим фахівці пов'язують ризики розвитку депресивних станів, розладів уваги, схильності до утворення тромбів та скорочення тривалості життя.

  Екстракт готу кола, багатий біологічно активними речовинами та вітамінами групи В, позитивно впливає на мікроциркуляцію крові, стан судин, покращує пам’ять та має антидепресивну та протизапальну дію.

  Концентрат біофлавоноїдів цитрусових захищає тканини головного мозку та судин від окислення вільними радикалами та токсичної дії важких металів із довкілля.

  Рекомендовано вживати як самостійну дієтичну добавку за інтенсивної розумової діяльності організму, для протидії процесам старіння, профілактично – у разі проживання в екологічно забруднених місцевостях та великих містах, зловживання алкоголем та промислово переробленою їжею, що містить багато консервантів, барвників та ін., солодощами, при палінні.

  ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRILITE™ НЕ Є ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ, МОЖЛИВІ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ФАХІВЦЕМ. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Етикетка продукції Nutrilite™ може відрізнятися від наведеного зображення (у зв'язку зі змінами законодавчих вимог, а також незначною зміною формули продукту).

  Склад (на 1 капсулу, 710 мг): риб’ячий жир з тунця – 274 мг на капсулу (еквівалентно 60 мг ДГК – докозагексаєнової кислоти), желатин – 116 мг, оливкова олія першого віджиму – 56 мг, екстракт гінкго білоба – 55 мг, мальтодекстрин – 27 мг, екстракт готу кола – 23 мг, екстракт апельсину – 11 мг, ароматизатор натуральний м’ята кучерява, суміш каротиноїдів; допоміжні речовини: гліцерин (Е422), жовтий бджолиний віск (Е901), соєвий лецитин (Е322), цукровий колер (Е150d). БЕЗ ГМО


  ХАРЧОВА (ПОЖИВНА) ЦІННІСТЬ на 1 капсулу
  Екстракт гінкго білоба 55 мг
  Жир тунця 274 мг
  ДГК (докозагексаєнова кислота) 60 мг
  Білки 0,11 г
  Вуглеводи 0,07 г
  Жири 0,34 г
  Енергетична цінність (калорійність) 15,9 кДж (3,8 ккал)

  Спосіб вживання:

  Дорослим по 1 капсулі на добу під час їжі.

  Застереження

  Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем-дієтологом.