Nutrilite™ Глюкозамін з екстрактом босвелії

885 грн
753 грн753.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 100108
Вага/об'єм: 150 капсул
Кількість:

  NUTRILITE™ Глюкозамін з екстрактом босвелії – це дієтична добавка, що допомагає підтримувати здоров’я, рухливість і гнучкість суглобів.

  Чому вона вам сподобається...

  Усім нам подобається активний спосіб життя, але ми також свідомі того, що це може позначитись на нашому організмі. Кожен рух – це випробування для наших хрящів і кісток, а опорно-руховий апарат зазнає особливого впливу, якщо у вас фізично виснажлива робота або якщо ви інтенсивно займаєтеся спортом. Окрім цього, вік і зайва вага можуть негативно позначитись на здоров’ї ваших суглобів та обмежити діапазон рухів.

  Тому регулярні помірні фізичні вправи та добре збалансований «різнокольоровий» раціон мають вирішальне значення. Ви також можете подбати про здоров’я своїх суглобів за допомогою дієтичної добавки цільового призначення, яка містить глюкозамін – один із компонентів хрящів – та босвелію, традиційну індійську цілющу рослину, що століттями використовується в аюрведі й відома своєю здатністю сприяти гнучкості суглобів.

  NUTRILITE™ Глюкозамін з екстрактом босвелії є дієтичною добавкою, що містить комплекс речовин на основі глюкозаміну гідрохлориду, одержаного з креветок, а також босвелію. Окрім цього, кожна капсула містить концентрат вишні ацероли, а також концентрат цитрусових із грейпфрута, королівського мандарина і лимона від NUTRILITE™.

  Корисно знати…

  • Глюкозамін природним чином міститься в організмі людини як складова хрящової тканини, це натуральна речовина, екстрагована з ракоподібних, у даному випадку – з креветок.
  • Ця дієтична добавка також містить екстракт босвелії (Boswellia serrata) для підтримки здоров’я та гнучкості суглобів, вітамін C у формі концентратів вишні ацероли та цитрусових – грейпфрута, королівського мандарина і лимона – від NUTRILITE™, щоб підтримувати належне функціонування імунної системи.
  • Не містить штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів або консервантів.
  • Глюкозамін – це речовина, яка у невеликій кількості міститься в їжі, синтезується хрящовою тканиною суглобів, а також входить до складу рідини, що міститься в суглобі та забезпечує його природну рухливість.
  • Глюкозамін сповільнює активність ферментів, що руйнують хрящ, стимулює утворення гіалуронової кислоти, яка допомагає утримувати воду у суглобовій рідині, змащує суглоби, живить хрящі, додає їм гнучкості, пружності, стійкості до навантажень, сприяє зменшенню болю в суглобах, покращенню їхньої рухливості.
  • Екзогенний глюкозамін, тобто той, який надходить в організм додатково у вигляді дієтичних добавок, допомагає компенсувати дефіцит ендогенного, внутрішнього глюкозаміну, тим самим уповільнюючи процес «стирання» суглобів і хрящів та розвиток артрозу.
  • Глюкозамін сприяє відновленню хрящових поверхонь та зменшенню дегенеративних змін у суглобах, тобто сповільнює їх руйнування (характерна проблема для людей середнього та старшого віку).
  • Босвелія, або ладан, це смола, яка видобувається із ладанного дерева, або босвелії, та має природні протизапальні властивості. Вона блокує синтез гормонів, що викликають запалення, зокрема подразнення слизової оболонки шлунку та кишківника, алергічних реакцій та інше. Окрім того, босвелія покращує доставку поживних речовин та кисню до суглобів та хрящів, зміцнює стінки судин та капілярів, які живлять хрящі та суглоби, та прискорює їх відновлення.
  • Екстракти цитрусових та вишні ацероли мають потужні антиоксидантні та детокс властивості, сприяють додатковому захисту суглобів та хрящів від зношування, стирання та запалення.
  • Вітамін С стимулює синтез колагену в організмі, який є основним білком хрящової та суглобової тканин, забезпечує їх амортизацію та пружність.
  • Каротиноїди, марганець, магній, цинк і селен захищають клітини суглобів від руйнування вільними радикалами.
  • Містить глюкозамін, що є важливою складовою хрящової тканини
  • Містить екстракт босвелії, який допомагає зберегти і підтримати здоров’я і рухливість суглобів
  • Босвелія відіграє важливу роль у підтримці здоров’я опорно-рухового апарату, кісток і суглобів, а також сприяє покращенню функціонування кісток, суглобів та м’язів
  • Містить вітамін C, який сприяє формуванню колагену

  Погоджено МОЗ України 03.09.2013 № 05.01-14-58/2897/26998. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням варто порадитись із лікарем.  ХАРЧОВА (ПОЖИВНА) ЦІННІСТЬ на 1 капсулу, 475 мг на добу (3 капсули)
  Глюкозамін гідрохлорид 250 мг 750 мг
  Екстракт босвелії 18,8 мг 56,4 мг
  Екстракт цитрусових 5,9 мг 17,7 мг
  Екстракт вишень ацероли 3,5 мг 10,5 мг
  Білки 0,122 г 0,366 г
  Вуглеводи 0,006 г 0,018 г
  Жири 0,005 г 0,016 г
  Енергетична цінність (калорійність) 0,56 ккал (2,34 кДж) 1,68 ккал (7,02 кДж)

  Склад (на 1 капсулу, 475 мг): глюкозаміну гідрохлорид (з хітинових панцирів креветок) – 250 мг, екстракт босвелії (Boswellia serrata) – 18,8 мг, екстракт цитрусових (грейпфрут, мандарин, апельсин, лимон) – 5,9 мг, екстракт вишень ацероли (Malpighia emarginata, M. glabra, M. punicifolila) – 3,5 мг; допоміжні компоненти: мікрокристалічна целюлоза (E460i), желатин, стеаринова кислота (E570), діоксид кремнію (E551). Містить похідні ракоподібних.

  • Підходить для діабетиків (вміст вуглеводів і калорій є незначним).
  • Підходить для дорослих і дітей старших 12 років.
  • Не містить клейковини.
  • Не підходить людям, які мають алергію на молюсків, ракоподібних та морепродукти.

  Спосіб вживання: по одній капсулі тричі на день, запиваючи водою.

  Зберігайте в недоступному для дітей місці.

  Рекомендована доза:
  Приймати по одній капсулі 3 рази на день, бажано під час їжі.