Nutrilite™ Набір Body Detox

3 804 грн
3 233 грн3233.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 200630
Вага/об'єм: набір
Кількість:

  Позбався зайвого за 3 тижні!

  Базовий набір програми Body Detox від Nutrilite™ для очищення організму.

  Body Detox – це програма, яка допомагає запровадити здорові звички до вашого способу життя з метою підтримки належного обміну речовин в організмі, щоб розпочати шлях до оптимальної ваги і кращого самопочуття.

  Склад набору:

  • 101831 – Nutrilite™ Розторопша плямиста
  • 110415 – Nutrilite™ Протеїновий порошок на рослинній основі
  • 102736 – Nutrilite™ Порошкова клітковина

  Зробіть крок до змін з Nutrilite™ Body Detox!

  Програма Body Detox від Nutrilite™ як інструмент оздоровлення організму та корекції ваги

  Чи хочеться тобі зменшити на кілька сантиметрів об’єм талії? Або знизити вагу на кілька кілограмів? І щоб при цьому шкіра була пружною. І, бажано, щоб досягти всього цього можна було без зайвих зусиль. Спадає на думку лише чарівна паличка.

  Як лікар, одразу скажу, така чарівна паличка − це щоденне поступове набування звичок здорового способу життя. Звісно ж, не за одну мить, але це дійсно працює!

  Всі зайві сантиметри, кілограми та відчуття важкості в організмі з’являються не за один день. Подобається це нам чи ні, але це результат нашого щоденного способу життя. Він впливає на вагу, на швидкість метаболізму і наше здоров’я загалом.

  Найчастіші причини метаболічних порушень спільні у багатьох людей:

  • Напружений робочий графік, у якому немає місця для повноцінного прийому їжі. Він замінений маленькими висококалорійними перекусами «на ходу»: печиво, цукерка, канапка.
  • Надмірна кількість стресів
  • Недостатня якість сну
  • Недостатня фізична активність. І тут я говорю навіть не про додаткові заняття спортом, а хоча б про мінімальні 10 тисяч кроків, які необхідно пройти протягом дня.

  За даними державного комітету статистики України в 2021 році близько 40% українців після 40 років мають надлишкову вагу, а ще 20% − ожиріння. І це одна з першопричин, чому в нашій країні така висока захворюваність на серцево-судинні захворювання і цукровий діабет другого типу.

  Надважлива інформація: кожен з нас щохвилини обирає, яку вагу він буде мати у майбутньому, та знижує чи підвищує ризики розвитку деяких хронічних захворювань. Ми обираємо свій спосіб життя, а він, своєю чергою, створює наше майбутнє.

  Якщо ти замислився про зміни, пропоную вже сьогодні звернути увагу на 4 напрямки свого життя:

  1. Питний режим

  Підтримка водного балансу — важлива частина щоденної турботи про здоров'я і красу. Вода бере участь у мільйонах клітинних реакцій, допомогає не переїдати, нормалізує травлення, насичує шкіру вологою, роблячи її більш пружною.

  Тому перша звичка здорового способу життя – випивати 1,5-2 літри чистої води протягом дня.

  Починай пити воду з самого ранку. Склянка води натще допоможе «розбудити» твій метаболізм та підготує організм до сніданку. Прямо сьогодні порахуй, скільки води ти випиваєш протягом доби та… просто додай води в свій раціон ☺

  2. Фізичне навантаження

  Життя − це рух ☺ І цей рух дозволяє зміцнити організм та сприяє правильній роботі метаболізму. Фізична активність тренує і зміцнює серцево-судинну, дихальну, опорно-рухову системи та дозволяє нам дивитися на своє відображення у дзеркалі з задоволенням. Мінімальна рекомендація лікарів − находжувати 10 тисяч кроків щодня. А скільки кроків ти вже пройшов сьогодні?

  3. Сон

  Важливо не лише спати, а й висипатися, щоб організм прокидався бадьорим і відпочилим. Для цього важливо спати щодня по 7-8 годин і лягати до 23 години. Це пов'язано з циклом синтезу гормону мелатоніна, який допомагає нам ефективно відновитися під час сну.

  Щоб поліпшити якість сну, влаштуй у спальні оптимальний мікроклімат: температура 18–19°С, затінене приміщення, тиша та свіже повітря. Чи відповідає твоя спальня цим критеріям?

  4. Харчування

  Найчастіше саме режим харчування потребує найбільших змін. Починати завжди варто з найпростішого:

  • Не нехтувати основними прийомами їжі, адже тоді і незапланованих перекусів буде менше.
  • Формувати всі прийоми їжі за правилом тарілки здорового харчування. Принцип полягає у тому, щоб ½ тарілки завжди складали овочі та коренеплоди + фрукти і ягоди, ¼ — складновуглеводний гарнір (каші, цільнозерновий хліб), ¼ — білкова їжа.

  Завдяки цим порадам організм отримає всі необхідні макро-, мікронутрієнти та мінімум калорій.

  Сподобалися поради? Тоді спробуй інтегрувати їх у своє життя вже сьогодні.

  А детальніше про кожний напрямок можна дізнатися разом з програмою Body Detox від Nutrilite™.

  Вона розроблена світовими експертами зі здорового способу життя. Це комплекс порад, рецептів та продуктів, які допоможуть знайти прості, а головне дієві рішення на шляху до здорового способу життя.

  До речі, основна мета програми не обов’язково зниження ваги, а зміцнення загального здоров’я. Проте дійсно, коли ми починаємо турбуватися про своє здоров’я, вага нормалізується. Програма охоплює всі 4 напрямки: питний режим, фізична активність, відпочинок і харчування та допомагає інтегрувати звички здорового способу життя. Це надважливо, коли ми говоримо про стабільний результат.

  Базовий набір програми Body Detox від Nutrilite™ (артикул 200630) для очищення організму − це найкращі помічники на шляху до здорового способу життя. Продукти Nutrilite™ допоможуть підтримати роботу шлунково-кишкового тракту та збалансувати раціон корисними речовинами.

  Продукти, що входять до набору:

  1. Nutrilite™ Протеїновий порошок на рослинній основі дозволить додати в раціон необхідні амінокислоти з мінімумом калорій.

  На жаль, саме білкова частина тарілки здорового харчування українців часто або відсутня, або представлена продуктами, що містять велику кількість насичених жирних кислот.

  Протеїн − це будівельний матеріал кожної клітини нашого організму: росту м'язових волокон, вироблення гормонів, синтезу еластину й колагену для пружної шкіри. Тому так важливо отримувати його з їжею в достатній кількості.

  Nutrilite™ Протеїновий порошок на рослинній основі містить протеїни сої, пшениці та гороху. Одна порція порошку містить 8 г високоякісного протеїну (це як 1,5 яйця), мінімум калорій і зовсім не містить холестерину. Нейтральний смак та текстура дозволяють додавати його в різні страви – солоні та солодкі. Смачний протеїновий коктейль з фруктами чи овочами стане низькокалорійною альтернативою пізньої вечері, сніданку «на ходу» або перекусу.

  2. Nutrilite™ Розторопша плямиста підтримає головну фабрику детоксикації нашого організму – печінку.

  Саме в печінці відбувається обмін 2/3 всіх токсинів (ксенобіотиків), які потрапляють в організм. Якщо ми харчуємося за правилом тарілки, мінімізуємо в раціоні жирне, смажене й алкоголь – ми вже допомагаємо нашій печінці. Додатковою ж підтримкою стають продукти, які мають гепатопротекторні властивості.

  Nutrilite™ Розторопша плямиста містить унікальну суміш трьох цілющих рослин: розторопші плямистої, кореня кульбаби та куркуми. Унікальна суміш біофлавоноїдів різного походження у формулі має різні механізми захисту та відновлення клітин печінки.

  Силібінін, який входить до складу продукту, – сильний антиоксидант, прискорює відновлення мембран печінкових клітин, блокує ряд токсичних речовин та не дає їм змоги потрапити всередину клітин печінки, а також зв’язує вільні радикали та не дозволяє їм руйнувати оболонки (мембрани) клітин печінки.

  3. Nutrilite™ Порошкова клітковина − це додаткове джерело інуліну (розчинних харчових волокон).

  Клітковина є есенціальним компонентом раціону, коли ми говоримо про здоровий спосіб життя та зниження ваги. Саме розчинні харчові волокна допомагають уповільнювати швидкість всмоктування глюкози в кишківнику та впливають на зниження холестерину в крові. А ще вони є поживним середовищем для мікрофлори кишківника.

  Корисні бактерії в кишківнику синтезують вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти, беруть участь у регулюванні рівня холестерину, цукру в крові. Та, за останніми дослідженнями, впливають на нашу вагу і навіть настрій. Тож слідкуй, щоб достатня кількість фруктів, овочів та цільнозернових круп була присутня в раціоні щодня.

  Додатковим джерелом розчинної клітковини в раціоні стане Nutrilite™ Порошкова клітковина.
  Вона містить інулін − один з найбільш вивчених пребіотиків, тобто субстрат для харчування корисних бактерій кишківника.

  Кожен пакетик-стік містить 6 грамів розчинної клітковини. Його зручно взяти з собою, додати в воду чи до улюблених страв.

  Ця стаття містить багато корисних порад. І я впевнена, що в тебе вийде інтегрувати звички здорового способу життя в своє сьогодення і досягти поставленої мети: знизити вагу, нормалізувати метаболізм, навчитися створювати корисне меню для всієї родини. Програма Body Detox та продукти Nutrilite™ стануть твоїми надійними помічниками на цьому шляху.

  Тож не зволікай. Передивись статтю ще раз і подумай, які корисні звички ти зможеш додати своє життя вже сьогодні? І будь ще здоровішим разом з Nutrilite™.

  Владислава Барзилович
  Кандидат медичних наук, лікар та експерт бренду NUTRILITE

  Vladislava_Barzilovich

  Джерела:
  https://ukrstat.gov.ua/druk/publicat/kat_u/2021/zb/07/zb_cdhd_21.pdf