Nutrilite™ Розторопша плямиста

1 635 грн
1 390 грн1390.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 101831
Вага/об'єм: 60 таблеток
Кількість:

  Печінка є основною біохімічною лабораторією організму, тобто основним органом, відповідальним за процес перетворення більшості речовин, що потрапляють в організм з їжею та напоями або утворюються у процесі метаболізму. Саме в печінці відбувається обмін 2/3 всіх ксенобіотиків, які потрапляють в організм (ксенобіотики – чужорідні речовини, від гр. xenos – чужий і bios – життя). До ксенобіотиків належать хімічні речовини, які містяться у повітрі, харчових продуктах, ліках тощо. В осіб віком понад 45-60 років знижується здатність печінки до детоксикації та виведення ксенобіотиків, а у віці 60-80 років цей процес ще більше послаблюється. Для харчової корекції та профілактики уражень печінки доцільно використовувати рослинні гепатопротектори, тобто рослини, що мають виражену захисну дію на печінку (від лат. hepar – печінка і protecto – захищати). Найвідомішим представником рослинних гепатопротекторів є розторопша плямиста, або молочний чортополох. Розторопша плямиста використовується у медицині більше 2 тисяч років.

  При різних запаленнях, дефіциті антиоксидантів та вітамінів у раціоні, зловживанні жирною, смаженою, копченою їжею та алкоголем, дії деяких ліків, забрудненому повітрі, в організмі людини утворюється надмірна кількість вільних радикалів, які ушкоджують та руйнують клітини печінки – гепатоцити. Це збільшує навантаження на печінку. Покращити структуру клітин печінки, підвищити її стійкість до дії негативних факторів та сприяти профілактиці різноманітних захворювань допомагають рослинні гепатопротектори.

  Одним із найвідоміших представників рослинних гепатопротекторів є розторопша плямиста, або молочний чортополох.

  Найціннішим компонентом розторопші плямистої є сполука силімарин, яка складається із флавоноїдів силібініну, силідіаніну і силікрістіну, найбільш активним є силібінін.

  Силібінін – сильний антиоксидант, прискорює відновлення мембран печінкових клітин, блокує низку токсичних речовин та не дає їм змоги потрапити всередину клітин печінки, а також зв’язує вільні радикали та не дозволяє їм руйнувати оболонки (мембрани) клітин печінки.

  Розторопшу плямисту від NUTRILITE рекомендовано вживати у разі порушень роботи печінки та жовчовивідних шляхів, проживання у великих містах, харчування промислово переробленою їжею, що містить багато консервантів, солодощів, за надмірної ваги та ожиріння, особливо, якщо це супроводжується стеатозом печінки (жировою інфільтрацією клітин печінки), куріння, зловживання алкоголем.


  ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRILITE™ НЕ Є ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ МОЖЛИВІ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ФАХІВЦЕМ. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Етикетка продукції Nutrilite™ може відрізнятися від наведеного зображення (у зв'язку зі змінами законодавчих вимог, а також незначною зміною формули продукту).

  Розторопша плямиста містить силімарин, що складається із флавоноїдів силібініну, силідіаніну і силікрістіну, із яких найбільш активним є силібінін
  • Силібінін розторопші плямистої – сильний антиоксидант, стабілізує мембрани печінкових клітин та прискорює їх відновлення. Також силібінін блокує низку токсичних речовин та не дає їм змоги потрапити всередину клітини печінки
  • Флавоноїди розторопші плямистої зв’язують вільні радикали та не дозволяють їм руйнувати оболонки (мембрани) клітин печінки, підвищують здатність печінки синтезувати глутатіон, речовину, що має виражені захисні та детоксикаційні властивості і забезпечує антиоксидантний захист організму зсередини
  • Флавоноїди розторопші плямистої, зокрема силібінін, прискорюють регенерацію ушкоджених гепатоцитів і не мають мутагенного ефекту
  • Силібінін розторопші плямистої має протизапальну дію, пригнічує синтез гормонів, що викликають запальні реакції в організмі
  • Флавоноїди розторопші плямистої виявляють у 10 разів вищу антиоксидантну активність на клітини печінки, ніж токоферол (вітамін Е)
  • Флавоноїди розторопші плямистої м’яко стимулюють утворення та виділення жовчі, мають спазмолітичну, протизапальну та антисептичну дію
  • Відомо, що імунітет людини на 70% залежить від нормального стану кишківника. Інулін екстракту кореня кульбаби сприяє збільшенню корисних бактерій у кишківнику (біфідобактерій) і знижує кількість хвороботворних
  • Екстракти плодів цитрусових та вишні ацероли багаті біофлавоноїдами та фітонцидами, мають загальнозміцнювальні, антитоксичні, цитопротекторні (захищають клітини), антиоксидантні та антитоксичні властивості
  • Фосфатидилхолін є компонентом клітинних мембран печінкових клітин, тому він необхідний для покращення клітинної структури та відновлення ушкоджених клітин
  • Фосфатидилхоліни пригнічують процес утворення вільних радикалів, сприяють підвищенню детоксикаційної здатності печінки і таким чином нормалізують її роботу

  Ця високоякісна формула містить:

  • унікальну суміш трьох цілющих рослин – розторопші плямистої, кульбаби та куркуми
  • Ексклюзивний концентрат вишні ацероли та концентрат біофлавоноїдів цитрусових
  • Розторопша плямиста підтримує здоров’я печінки, сприяє її захисту та здатності до детоксикації
  • Розторопша плямиста підтримує належне функціонування печінки, а також сприяє травленню та очищенню організму
  • Корінь кульбаби має позитивний вплив на рівень холестерину, а його пребіотичні властивості сприяють поліпшенню стану шлунково-кишкового тракту

  Турбота про печінку від розторопші плямистої

  Здорове харчування – один із важливих факторів, що впливає на наше самопочуття, зовнішній вигляд, попередження захворювань, збереження здоров’я та довголіття. Дія негативних чинників довкілля на людину відбувається у побуті, на роботі, на вулиці. Це серйозно загрожує здоров’ю людини, оскільки пошкоджує клітини та спричинює мутації. Саме тому особлива роль у знешкодженні багатьох шкідливих токсичних речовин відводиться печінці. Природа подарувала людині унікальну рослину, що має виражену захисну дію на печінку, сприяє відновленню її функцій та оздоровленню всього організму – розторопшу плямисту.

  Оксана Скиталінська,
  лікар-дієтолог,
  віце-президент Асоціації дієтологів України
  Експерт NUTRILITE™

  Чому наше здоров’я залежить від стану печінки

  Печінка є основною біохімічною «лабораторією» організму, тобто основним органом, який переробляє більшість речовин, що потрапляють в організм людини з їжею та напоями, або утворюються у процесі метаболізму. Протягом останніх десятиліть наш організм перебуває під дією дедалі більшої кількості негативних факторів, так званих ксенобіотиків.

  Назва «ксенобіотики» походить від двох грецьких слів xenos — чужий і bios — життя, тобто «чужі життю».
  До ксенобіотиків належать хімічні речовини, які містяться у повітрі, продуктах харчування, ліках тощо. І саме в печінці переробляється 2/3 всіх ксенобіотиків, які потрапляють в організм. Приблизно з 45 років печінка поступово втрачає здатність до детоксикації та виведення ксенобіотиків, а у віці 60-80 років цей процес ще більше послаблюється.
  У разі різних запалень, через дефіцит антиоксидантів та вітамінів у раціоні, зловживання жирною, смаженою, копченою їжею та алкоголем, дію деяких ліків, забруднене повітря в організмі людини утворюється надмірна кількість вільних радикалів, які ушкоджують та руйнують клітини печінки - гепатоцити. Це збільшує навантаження на печінку.
  Покращити структуру клітин печінки, підвищити її стійкість до дії негативних факторів, сприяти профілактиці різноманітних захворювань допомагають рослинні гепатопротектори, тобто екстракти рослин, що мають виражену захисну дію на печінку (від лат. hepar – печінка і protecto – захищати).

  Чим цінна розторопша для печінки

  Одним із найвідоміших представників рослинних гепатопротекторів є розторопша плямиста, або молочний чортополох.

  Розторопша плямиста використовується у медицині більше 2 тисяч років. Більша частина активних речовин розторопші сконцентрована у її плодах (колись їх називали «плоди святої Марії»). Найціннішою складовою розторопші плямистої є сполука силімарин, що містить флавоноїди силібініну, силідіаніну і силікрістіну, найбільш активним є силібінін.

  Силібінін – сильний антиоксидант, прискорює відновлення мембран печінкових клітин, блокує низку токсичних речовин та не дає їм змоги потрапити всередину клітин печінки, а також зв’язує вільні радикали та не дозволяє їм руйнувати оболонки (мембрани) клітин печінки.

  Надмірна кількість вільних радикалів в організмі утворюється в результаті споживання промислово переробленої їжі з великою кількістю консервантів, барвників (ковбаси, сосиски, випічка, цукерки, солодкі та газовані напої тощо), зловживання алкоголем, при запальних процесах в різних органах, особливо у печінці, інфекційних захворюваннях (гепатитах різного походження), хронічному стресі, проживанні в екологічно забрудненому середовищі, тривалому лікуванні ліками, курінні та ін.

  Силібінін розторопші відновлює ушкоджені гепатоцити, м’яко стимулює утворення та виділення жовчі, має спазмолітичну, антисептичну та протизапальну дію, оскільки пригнічує синтез гормонів, що викликають запальні реакції в організмі.

  Антиоксидантна активність флавоноїдів розторопші плямистої стосовно клітин печінки у 10 разів вища, ніж вітаміну Е.

  Надзвичайно цінною властивістю флавоноїдів розторопші є те, що вони допомагають печінці синтезувати дуже цінну речовину - глутатіон, що забезпечує антиоксидантний захист організму зсередини.

  Розторопша плямиста від NUTRILITE – оптимальний захист та відновлення печінки

  Унікальна суміш біофлавоноїдів різного походження у формулі Розторопші плямистої від NUTRILITE має різні механізми захисту та відновлення клітин печінки. До складу цієї дієтичної добавки, окрім екстракту плодів розторопші плямистої входять також екстракти коренів кульбаби, куркуми, плодів цитрусових, вишні ацероли та фосфатидилхолін.

  Корінь кульбаби завдяки вмісту інуліну, флавоноїдів, каротиноїдів, хлорофілу має антиоксидантну, протипухлинну, антиметастатичну та жовчогінну дію. Інулін екстракту кореня кульбаби сприяє збільшенню корисних бактерій у кишківнику (біфідобактерій ) і знижує кількість хвороботворних, таких як сальмонела, стафілокок та інших. А біфідобактерії зменшують ризик виникнення злоякісних клітин, виробляють вітаміни групи В, ферменти, фолієву кислоту та ін. Відомо, що імунітет людини на 70% залежить від нормального стану кишківника.
  Куркума – корінь родини імбирних, відомий своєю цілющою дією на організм людини. Речовина куркумін має антиоксидантні, протизапальні, жовчогінні, антитоксичні та протиракові властивості. Доведено, що куркумін сприяє самознищенню ракових клітин без ушкодження здорових. Крім того, куркумін є природним антидепресантом, покращує самопочуття і при цьому не має побічних ефектів.

  Плоди цитрусових та вишня ацерола багаті біофлавоноїдами та фітонцидами, мають загальнозміцнювальні, антитоксичні, регенераторні, енергетичні властивості, захищають клітини, у тому числі імунні. Фосфатидилхолін є компонентом мембран печінкових клітин, пригнічує процес утворення вільних радикалів, сприяє підвищенню детоксикаційної здатності печінки, відновлює її роботу.

  Рекомендації щодо вживання

  Розторопшу плямисту від NUTRILITE рекомендовано вживати при порушенні роботи печінки та жовчовивідних шляхів, у разі харчування промислово переробленою їжею, що містить багато консервантів, зловживання солодощами, за надмірної ваги та ожиріння, особливо якщо це супроводжується стеатозом печінки (жировою інфільтрацією клітин печінки), проживання у великих містах, куріння, зловживання алкоголем.

  «Якщо людина сама стежить за своїм здоров'ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще, що саме корисно для її здоров'я, ніж вона сама», - ці слова належать великому античному мислителю Сократу, однак вони не втратили своєї актуальності й сьогодні. Збережемо свою печінку за допомогою Природи!

  ХАРЧОВА (ПОЖИВНА) ЦІННІСТЬ НА 1 ТАБЛЕТКУ
  Білки 0,02 г
  Жири 0,04 г
  Вуглеводи 0,6 г
  Екстракт розторопші плямистої 140,4 мг
  Екстракт кореню кульбаби 52,1 мг
  Комплекс силібін-фосфатидилхолін 76 мг
  Екстракт куркуми 63,7 мг
  Біофлавоноїди цитрусових 50 мг
  Концентрат ацероли 12,4 мг
  Всього силімарину 102 мг
  Всього силібініну 65 мг

  Енергетична цінність (калорійність) 8,4 кДж (2 ккал)

  Склад:

  Склад (на 1 таблетку): екстракт розторопші плямистої – 140,4 мг, комплекс силібін- фосфатидилхолін – 76,0 мг, екстракт куркуми – 63,7 мг, мальтодекстрин – 54,5 мг, екстракт кореня кульбаби – 52,1 мг, біофлавоноїди цитрусових – 50,0 мг, концентрат ацероли – 12,4 мг; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (Е460(і)), гуміарабік (E414), натрію карбоксиметилцелюлоза (E466), гідроксипропілметилцелюлоза (E464), діоксид кремнію (E551), магнієві солі жирних кислот (E470b), гліцерин (E422), карнаубський віск (E903)

  Вживайте по одній капсулі на день під час їжі

  Застереження

  Зберігайте у недоступному для дітей місці. Цей продукт не може замінити повноцінного харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Зберігайте пляшечку щільно закритою.

  Вагітним та жінкам, які годують груддю, а також особам, які приймають ліки для розрідження крові, перед вживанням слід отримати консультацію лікаря.