Дорогі друзі!

Дозвольте подякувати вам за цей рік. Для мене співпраця з командою таких талановитих українських підприємців – предмет великої гордості. Кожен новий день дає мені шанс чогось навчитися у вас. Пізнати Україну і побачити нові можливості для нашого бізнесу.

Бажаю міцного здоров'я вам і вашим родинам, запаморочливого успіху в бізнесі Amway, і нехай ваше життя в цілому буде насиченим і збалансованим, наповненим коханням та терпінням.

Нехай Новий 2016 рік стане роком позитивних змін в Україні. Ви безперечно на це заслуговуєте! Ми всі заслуговуємо на це!

Щиро ваш,
Томаш Мурас
Генеральний директор ТОВ «Емвей Україна»


Дорогі друзі!

Якщо ви читаєте цей текст, – значить ваші плани на 2016 рік пов'язані з Amway!

І це чудово, адже на наступний рік ми запланували багато ініціатив.

Так, у травні 2016 року ми будемо вітати більше 1000 НПА на Семінарі для Лідерів у Марокко. Влітку ми плануємо запросити вас на відкриття нового приміщення Львівського торгового центру. І вже традиційно у Кам'янці-Подільському відбудеться Семінар для нових Платинових НПА.

Протягом усього року на вас чекають нові програми підтримки розвитку бізнесу, а також Дні Новачка у наших торгових центрах.

Впевнена, у 2016 році ми будемо успішними. Чому? Адже ми пропонуємо на ринку:

  • Найкращу бізнес-можливість;
  • Найкращий продукт;
  • Найкращий сервіс: ми піклуємося про клієнтів, партнерів, НПА.

Будьте щасливі і допомагайте змінити життя інших людей на краще у 2016 році!

З Новим роком!

Із найщирішими побажаннями,
Світлана Богачова
Керівник відділу продажу ТОВ «Емвей Україна»

Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.