Шановні спонсори,

Світ змінюється – і нам також потрібно використовувати нові підходи, меседжі, формати зустрічей, щоб підтримувати лояльність клієнтів та залучати нових партнерів. Дуже важливо робити це в рамках правил ведення бізнесу. Amway завжди захищає інтереси Лідерів, які розвивають бізнес чесним шляхом. Ми хочемо зробити так, аби ваша бізнес-структура була стійкою, і ви були впевнені у своєму майбутньому з компанією.

 

Тому з 1 липня починають діяти вдосконалені правила реєстрації Новачків:

 

1. Для завершення реєстрації Новачки мають надати в компанію підписаний Договір з копією 1-ї сторінки паспорта протягом 10-ти календарних днів з моменту реєстрації. У разі, якщо документи не будуть отримані в цей термін, Новачку буде заблокована можливість розміщення замовлень та спонсорування. Відновити ці опції та дію Договору можливо тільки після надходження повного комплекту документів* від Новачка, але не пізніше ніж через 90 днів з моменту реєстрації**.

* Якщо десятиденний термін закінчився, а Новачок бажає здійснити замовлення, він зможе це зробити лише після надходження документів до компанії. У разі відсутності у компанії повного комплекту замовлення не можливо буде зробити.

** Якщо Новачок не зможе надіслати у компанію документи впродовж 90 днів з моменту реєстрації, його Договір буде анульовано.

 

1.1. Нагадуємо, що подати документи для завершення онлайн-реєстрації можна як в оригіналі, так і у сканованому вигляді*. В останньому випадку Новачкам достатньо роздрукувати Договір зі своєї сторінки на сайті www.amway.ua, підписати, зробити його скан-копію та надіслати разом з копією 1-ї сторінки паспорта на електронну адресу infoua@amway.com. Підпис має співпадати з тим, що у паспорті .

* У випадку отримання документів, які не відповідатимуть дійсності і/або будуть надані без відому власника, компанія Amway Україна залишає за собою право вдаватися до будь-яких засобів судового захисту, що можуть бути в розпорядженні компанії Amway та дозволені чинним законодавством.

1.2. У випадку подачі документів не в оригіналі, вони мають бути саме відскановані: за допомогою сканера або спеціального додатка для смартфонів/планшетів (наприклад, «Фотоскан», що доступний у App Store для iOS та Google Play для Android). Фото Договору, відправлене на електронну пошту, не буде прийнято.

 

2. ІПН (індивідуальний податковий номер), який обов’язково вказується при заповненні Договору для реєстрації, буде перевірятися на достовірність. Якщо внесений ІПН не відповідає дійсності, Новачку буде заблокована можливість розміщення замовлень та спонсорування, допоки компанія не отримає достовірні дані*.

* Навіть якщо Новачок відправить у компанію копію 1-ої сторінки паспорту та підписаний Договір, але  вкаже некоректний ІПН, можливість розміщення замовлень та спонсорування не буде розблокована, оскільки така реєстрація буде прирівнюватись до незавершеної.

 

2.1. Реєстручи осіб, які не є громадянами України або відмовилися від прийняття ІПН за релігійними переконаннями потрібно надіслати запит на електронну адресу компанії infoua@amway.com, щоб отримати спеціальний бланк Договору. Такий Договір необхідно буде роздрукувати, заповнити та разом с копією паспорту надіслати  до Amway. Такий Договір приймається в оригіналі та в сканованому вигляді.

 

3. Починаючи з 1 серпня 2019 року до тих Новачків, які не нададуть своєчасно документи для завершення реєстрації, будуть застосовуватися санкції у вигляді віднімання балів, пропорційних сумі отриманої знижки на перше замовлення і дисконтних купонів, якщо вони були використані . Бали будуть відніматися в наступному місяці після проведення реєстрації.

Наприклад:

  • 30 серпня Новачок зареєструвався і  розмістив замовлення на 100/200 PV.
  • Станом на 8 вересня (10-й день реєстрації) компанія не отримала підписаний Договір та копію паспорту.
  • У вересні у Новачка  буде  знята та кількість PV, яка пропорційна знижці 10/20%, яка була надана компанією при розміщенні першого замовлення на 100/200 PV.
  • Якщо Новачок використав купони, надані за перше замовлення, додатково  буде знята та кількість PV, яка пропорційна вартості використаних купонів

Орієнтовний розрахунок:

  • Варіант 1. Знижка Новачка у замовленні на 201 PV складає 1500 грн,  тож у наступному місяці з особистого  товарообігу Новачка буде знято 47,77 PV.

1500 грн / 31,40 = 47,77 PV,

де 1500 грн –використана знижка Новачка, 31,40 - співвідношення PV/BV

 

  • Варінт 2. Новачок  у  своєму 2-му замовленні вже використав купони зі знижкою (документи все ще не надійшли у компанію),  тож разрахунок буде таким:

(1500 грн + 222 грн+ 222 грн) / 31,40 = 61,91 PV,

де 1500 грн –використана знижка Новачка, 31,40 - співвідношення PV/BV,

222 грн – вартість використаного купона з урахуванням ПДВ.

 

Звертаємося до вас, як до відповідальних Спонсорів, з проханням контролювати процес завершення реєстрації Новачками у вашій групі, а також відразу запитувати у потенційного Новачка, чи готовий він до того, що йому потрібно буде надсилати свої документи в компанію.  Додатково ви можете запевнити свого Новачка, що компанія Amway діє згідно з документом « Правила використання особистої інформації» та «Положенням про конфіденційність». У цих ресурсах зазначено, що компанія Amway не продає, не передає в оренду та не здійснює комерційні операції з персональними даними НПА.

 

Якщо Новачок категорично проти або вагається, краще запропонувати йому зареєструватись як клієнту. Це допоможе уникнути різноманітних складнощів як для нових людей вашої структури, так і для вас.

 

Компанія «Amway Україна» вважає, що такі вдосконалення сприятимуть розвитку стабільного бізнесу і забезпечать справедливі винагороди для НПА, які своєю чесною та наполегливою працею здобувають нових кваліфікацій.

 

Дякуємо за співпрацю та сподіваємося на ваше розуміння!

 

З повагою,

Ваша команда Amway