Комунікаційна кампанія до ювілею eSpring™

У 2020 році бренд eSpring™ святкує свій 20-річний ювілей!

Це ідеальний час вшанувати і поділитися тими цінностями, які обстоює наш бренд: це чиста безпечна вода з-під крану для кожного у 2020 році та надалі!

У теперішній ситуації підвищеної уваги до кліматичних змін та громадського здоров’я люди стають дедалі більш свідомими та стурбованими якістю свого життя, зокрема якістю своєї водопровідної води. Це чудова нагода привернути увагу широкого загалу до унікальної Системи очищення води eSpring™, яка поєднує в собі фільтр з активованого вугілля та ультрафіолетове опромінення для знищення потенційно наявних у воді забруднювачів, водночас зберігаючи корисні мінерали, що містяться у ній.

Система eSpring™ також допомагає мінімізувати витрати ресурсів і зменшити залежність від пластикових пляшок і великих контейнерів.

eSpring™ – це чудовий спосіб насолоджуватися чистою смачною водою просто з-під крану і водночас бути екологічно свідомим споживачем.

Це чудова можливість для ваших клієнтів – і чудова можливість для вашого бізнесу!

Чому варто розглянути можливість користуватись eSpring™ у 2020 році?

eSpring™ є найпопулярнішою у світі маркою побутових систем очищення води*. На відміну від інших систем, Системи очищення води eSpring™ поєднує в собі дві технології, щоб забезпечити оптимальний баланс ефективності, дієвості та збереження мінералів.

Якими є переваги Системи очищення води eSpring™?

  • Видаляє усе зайве. Відфільтровує забруднювачі (навіть мікрочастки пластику завбільшки від 0,2 мікрон) та ефективно знищує (скорочує кількість або запобігає розмноженню) понад 99,99% хвороботворних бактерій і вірусів, що передаються з питною водою.
  • Зберігає все корисне. Природні мінерали, у тому числі важливі нутрієнти, залишаються у воді.
  • Запобігає стрімкому збільшенню кількості пластикових пляшок у довкіллі. Коли настільки якісна вода тече просто з-під крану, немає потреби купувати воду в пляшках.
  • Мінімізує витрату ресурсів. Вода не марнується у процесі очищення, водночас скорочується обсяг пластикових відходів.

Щоб поінформувати про цю пропозицію якнайширший загал і відзначити 20-річний ювілей бренду, ми підготуємо низку різноманітних матеріалів на підтримку вас і вашого бізнесу. Ця кампанія триватиме з початку квітня і аж до грудня.

Матеріали, які будуть доступні:

  • нова презентація бренду в форматі PPT у «Бібліотеці» на сайті www.amway.ua
  • відео, присвячене кампанії
  • відео «А ви про це знали?» (4 серії)
  • статті у журналі «Amagram», присвячені таким темам, як якість води, пластик і можливість познайомитися з брендом eSpring™ у 2020 році
  • калькулятор заощаджень у додатку Amway Mobile
  • нові тренінги від Академії Amway

До того ж, у доступі надалі залишатимуться такі добре відомі комунікаційні матеріали:

Мірою розвитку кампанії ми забезпечуватимемо вам додаткові матеріали та інструменти на підтримку ваших зусиль, спрямованих на розбудову бізнесу.

Стежте за кампанією у соціальних мережах:

Ця комплексна кампанія допоможе вам задовольнити як потреби клієнтів, стурбованих якістю своєї питної води, так і свої бізнес-амбіції на 2020 рік.

Ціни

Арт.

Назва продукту

PV

Ціна для НПА, грн з ПДВ

Рекомен-
дована роздрібна ціна, грн

100188

Система очищення води eSpring™ з набором для підключення до основного (наявного) крану

507,55

20 160,00

26 208,00

100189

Система очищення води eSpring™ з набором для підключення до допоміжного крану

507,55

20 160,00

26 208,00

 

* За даними дослідження Verify Markets обсягів світових продажів у 2018 році. Переглядається кожні 2 роки.