ТЕТЯНА НЕСТЕРЧУК

Договор НПА №687406

Вы находитесь на личной странице НПА: http://www.amway.ua/ru/user/beatus
Вы находитесь на личной странице Независимого Предпринимателя Amway. Информация на данной странице создана этим Независимым Предпринимателем. Для получения официальной информации от Amway используйте навигацию главного меню
 
Дорогі друзі!
Вітаю вас на моїй бізнес-сторінці! Мене звуть Тетяна , я - мама! Я маю чудового синочка! І маю велике бажання бути разом з ним , спостерігати за тим як він росте , навчати його життю , допомагати йому ! Я - мама , і тому я прийняла рішення розбудовувати цей бізнес , а мій маленький синочок буде мене надихати , спостерігати за моїми успіхами , допомагати!

Мами , папи , бабусі , дідусі! Запрошую вас приєднуватись до бізнесу , це дуже просто , ви можете зразу , зараз , зареєструватись на цій сторінці.

Що це вам дасть?
ПЕРШЕ, Ви станете льготним користувачем кращої продукції :
Антиалергенні засобі прання , гігієни , миючі засоби - це дуже важливо , адже багато діточок страждає від алергії !
Пляшечки для напоїв , які ви теж зможете купити ( тепер уже в вашому магазині) виготовлені з пластика , який є дуже близький до скла і навіть за 2 дні саморозчинеться в землі ( тобто повністтю НЕ шкідлива речовина) і вода може зберігатись навіть рік і не буде зіпсована!
Фільтр для води має сертифікат "Золотої якості " води! Це дуже важливо для наших діточок , адже організм дорослої людини полягає на 70 % із води , а у діточок на 90% !!!!
Чудові вітаміни для діточок і для дорослих! Адже продукти харчування вже не містять достатньої кількості корисних речовин , а нашим діточкам рости і набиратись сил!!!
ДРУГЕ, Вся продукція має 100% гарантію , а це значить , що в продовж 180 днів ми маємо можливість , на законних підставинах , повернути корпорації продукцію , якою користувались в продовж цього часу і корпорація нам поверне повну варність згідно чеку!!!!
Ми не маємо фінансового ризику , а маємо тільки вигоди - НЕ має обовьязкових закупок , 100% гарантія якості - тобто відсутні фінансови ризики!!!!!
ТРЕТЄ, Ми маємо можливість не тільки користуватись продукцією , алей строїти бізнес. Україна має чудову можливість бізнес-розбудови з Европейськими країнами - у нас один ринок!!!! А "офіс" , який ми маємоємо у себе на сайті дозволяє спостерігати за ростом бізнесу в любій країні , а гроші отримувати в Україні.

Дуже рада , що Ви на моїй сторінці , читаєте ці строчки і , сподіваюсь , прийняли рішення приєднатись.
Пишіть , дзвоніть, задавайте пи тання і будем разом працювати!
Я в чудовій команді бізнес-системи Декстера Егера! Я працюю разом зі своїми друзями! Буду рада ВАс з ними познайомити і разом будемо йти до Успіху , а наші діточки будуть весело бігти поруч!!!!!!

Буду рада спілкуванню!


Але якщо Ви не хочете відкривати свій приватний інтернет-магазин , Ви можете замовити будьяку продукцію у мене.

Мои новости

16-04-2015Пляшечки для малечі
Пляшечки для малечі - упаковка 6 шт. , : 200378 , коштує 62,38 грн. НЕвже це дорого для нашої любої малечі???????
1-1 из1 позиций
На странице:
 

Свяжитесь со мной

по электронной почте:
по телефону:
+380 505 483309

Назначьте встречу со мной

Если вам нужен совет, презентация или вы хотите получить каталог, пожалуйста, свяжитесь со мной.

Ошибки, допущенные при заполнении формы

Ваше имя:
Телефон:
Адрес электронной почты:
Комментарий:
Отправить

Посетители

Ошибка Ajax

Произошла ошибка соединения с сервером. Возможно, вы потеряли связь сетью интернет. Пожалуйста, попробуйте перезагрузить страницу или повторите ваше действие повторно.