МИХАЙЛО и ІННА ГАЛАС

Договор НПА №1768947

Вы находитесь на личной странице НПА: http://www.amway.ua/ru/user/mishanya_58
Вы находитесь на личной странице Независимого Предпринимателя Amway. Информация на данной странице создана этим Независимым Предпринимателем. Для получения официальной информации от Amway используйте навигацию главного меню
 
Раді вітати Вас на нашій сторінці!
В наш час непросто знайти продукцію, яка б відмінно виконувала свої функції, була безпечною для здоров»я та оточуючого середовища і максимально ефективною для людини.
Продукція компанії Amway - це, без перебільшення, унікальні товари, розроблені кращими спеціалістами з використанням передових технологій. Дана продукція поставляється в більш ніж 100 країн світу та підкорила міліони клієнтів.
Представлена в нашому каталозі продукція Amway виготовлена на основі натуральних компонентів, сертифікована та охоплює такі напрямки: Здоров»я, Краса і Догляд за оселею. (дивіться розділи у верхній частині сторінки)
1. Якщо Ви хочете САМОСТІЙО КУПУВАТИ ПРОДУКЦІЮ ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 30%
Необхідно справа натиснути кнопку: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Вартість реєстрації (125 грн.) окуповується при першій покупці, якщо врахувати основну знижку і додаткову знижку 10% чи 20%.
2. Якщо Ви хочете ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ У НАС
А. ЗВЕРТАЙТЕСЬ
0676999417, 0660342353 – Міша
0501065637, 0980840411 –Інна
igalas21@i.ua
Б. СТАНЬТЕ КЛІЕНТОМ АМВЕЙ
Клієнти купують продукцію за роздрібною ціною. Для реєстрації необхідно справа натиснути кнопку: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЯК КЛІЄНТ. Реєстрація клієнта безкоштовна. Клієнт може самостійно робити замовлення в компанії на сайті, в ми доставимо Вам замовлену продукцію.

Увага: НІЯКИХ ОБОВ»ЯЗКОВИХ ПОКУПОК

Гарантія на товар від 90 днів до 1 року.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ СВІЙ ЧАС. РЕЄСТРУЙТЕСЬ ТА КОРИСТУЙТЕСЬ ЯКІСНОЮ ПРОДУКЦІЄЮ AMWAY ЩОБ ПОКРАЩИТИ СВОЄ ЗДОРОВ»Я ТА ЗДОРОВ»Я ЧЛЕНІВ ВАШОЇ РОДИНИ.

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

Давайте строить бизнес вместе

Зарегистрируйтесь в компании и получите возможность:

  • приобретать высококачественную продукцию Amway по специальным ценам для зарегистрированных НПА;
  • пользоваться 100% Гарантией удовлетворения качеством Amway;
  • получать доход в виде розничной наценки и вознаграждение согласно Плана Amway по продаже и маркетингу;
  • принимать участие в поощрительных программах;

Посетители

Ошибка Ajax

Произошла ошибка соединения с сервером. Возможно, вы потеряли связь сетью интернет. Пожалуйста, попробуйте перезагрузить страницу или повторите ваше действие повторно.