Сковорідка з антипригарним покриттям з кришкою, 24 см, iCook

4 869 грн
4 139 грн4139.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 124694
Вага/об'єм: 1 шт.
Кількість:

  Ваша незмінна помічниця на кухні від iCook™ – нова сковорідка з антипригарним покриттям і скляною кришкою діаметром 24 сантиметри.

  Готувати з посудом iCook™ – одне задоволення. Завдяки антипригарному покриттю ви можете створювати кулінарні шедеври зовсім без олії. Здорова їжа й мінімум калорій разом з iCook™!

  Нова сковорідка стане ідеальним вибором, якщо ви хочете підсмажити птицю, м’ясо, рибне філе, пасерувати овочі або приготувати яєчню, омлет чи страву з розплавленим сиром.

  ЯЙЦЯ
  РИБИ
  ПТИЦЯ
  М'ЯСО
  ОВОЧІ
  СТРАВИ ІЗ СИРОМ

  Особливості конструкції корпусу сковорідки iCook™ й антипригарного покриття.

  Строк служби: 2 роки
  Гарантійний термін: 24 місяці з дати придбання
  Країна-виробник: Італія
  3-шарове антипригарне покриття з титановим підсиленням забезпечить:
  • приготування корисних страв – з невеликим додаванням жиру або зовсім без жиру;
  • безпечне використання – антипригране покриття не містить кадмію, нікелю, свинцю і ПФОК;
  • легкість приготування страв – продукти не пригоряють до сковорідки;
  • легкість догляду – сковорідку достатньо помити у теплій воді.
  Наявність титанового зміцнення, нанесеного за допомогою плазмового напилення під дією високих температур, гарантує:
  • міцність покриття – у 5 разів вище ніж у попередніх поколінь антипригарних сковорідок Amway;
  • зносостійкість покриття – без тріщин і відшарування поверхні.
  Конструкція капсульного дна являє собою 2 сталеві пластини, спресовані в алюмінієву основу, завдяки чому:
  • сковорідка не деформується під час використання, а її дно залишається плоским, що збільшує ефективність процесу приготування їжі, адже плоске дно має максимальний контакт з нагрівальним елементом;
  • сковорідку можна використовувати на всіх відомих типах плит і варильних поверхонь: на електроплиті, газовій, індукційній, склокерамічній;
  • тепло по сковорідці розподіляється найбільш ефективно, а тому приготування продуктів відбувається рівномірно й швидко.
  Наявність зовнішнього високотемпературного шару збереже:
  • незмінний зовнішній вигляд сковорідки надовго*.
  Завдяки довгій ергономічній ручці сковорідки:
  • зводиться до мінімуму навантаження на руку, коли необхідно відсунути чи переставити сковорідку;
  • зберігається єдиний стиль у дизайні колекції iCook™ і загалом посуду Amway;
  • забезпечується стійкість до температури, що досягає 200°C, а значить, сковорідку можна використовувати у духовці**;
  • гарантована безпечність сковорідки, оскільки навіть у нагрітому стані завдяки внутрішньому алюмінієвому зміцненню ризик того, що ручка відламається, практично дорівнює нулю***.
  Скляна кришка для сковорідки (йде в комплекті):
  • повністю прозора, що спрощує контроль приготування їжі;
  • ударостійка та стійка до різких змін температури за рахунок використання загартованого скла;
  • займає мінімум місця на кухні, оскільки достатньо перевернути її ручкою донизу, щоб забезпечити компактне зберігання разом зі сковорідкою без ризику пошкодити антипригарне покриття (ручка на кришці не торкається антипригарного покриття на дні сковорідки)****.
  * За умови обережного поводження без використання жорстких щіток і миючих засобів з абразивними частинками.
  ** Максимальна температура не вище 232°C. У іншому разі існує ризик пошкодження антипригарного покриття, що не є гарантійним випадком. Рекомендовано встановлювати температуру на мінімальному чи середньому рівні.
  *** Обов’язково час від часу оглядайте ручки у місці гвинтового кріплення. Гвинт має бути добре затягнутий, щоб забезпечити надійне з’єднання ручки зі сковорідкою.
  **** Не зберігайте кришку разом зі сковорідкою, якщо ви зберігаєте сковорідку у підвішеному стані.

  Дозвільні документи:

  Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи (PDF, 2.5 MB)

  Технічні характеристики

  Критичний параметр
  Значення
  Максимальний діаметр
  24 см
  Товщина дна
  4,3 мм
  Товщина стінок
  3,4 мм
  Висота сковороди без кришки
  6,95 см
  Висота сковороди з кришкою (без урахування висоти ручки кришки)
  9,9 см
  Висота сковороди з кришкою (з урахуванням висоти ручки кришки)
  12,4 см
  Висота сковороди з перевернутою всередину кришкою
  8,5 см
  Об'єм
  2,7 л
  Марка алюмінію
  4006
  Марка нержавіючої сталі
  430
  Вага сковороди
  1,02 кг
  Вага кришки
  0,605 кг
  Загальна вага сковороди з кришкою
  1,625 кг

  1

  Експлуатаційні характеристики сковорідки iCook™ з антипригарним покриттям

  Щоб зберегти початкові характеристики сковорідки, забезпечте правильне використання та догляд за кухонним посудом. Для цього уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації та завжди дотримуйтеся зазначених у ній вимог. Лише у цьому випадку ви зможете запобігти пошкодженням, які не відносяться до гарантійних випадків.

  Перед початком використання обов’язково прочитайте інструкцію з експлуатації!
  1
  Використовуйте конфорку, діаметр якої відповідає діаметру сковорідки. Слідкуйте, щоб полум’я від газової конфорки не потрапляло на бокові стінки сковорідки.
  2
  Вмикайте конфорку лише на слабкий або середній вогонь. Так ви зможете запобігти пошкодженню сковорідки внаслідок надмірного нагрівання.
  3
  Використовуйте лише безпечне для антипригарного покриття кухонне приладдя. Лопатки, ложки, щипці мають бути дерев’яними з покриттям з поліаміду, пластику чи гуми. В іншому разі ви ризикуєте подряпати чи іншим чином пошкодити антипригарне покриття, що погіршить експлуатаційні властивості сковорідки.
  4
  Не ріжте продукти харчування у сковорідці за допомогою металевих столових приборів (наприклад, ножа). Якщо продукт потрібно порізати ножем, просто перекладіть його на тарілку або дошку.
  5
  Завжди плавно накривайте сковорідку кришкою. Під час приготування їжі під кришкою не повертайте її, щоб не пошкодити антипригарне покриття внаслідок тертя кришки об сковорідку.
  6
  Намагайтеся не допускати різкого перепаду температури. Наприклад, у жодному разі не лийте на розпечену поверхню сковорідки крижану воду, щоб не деформувати поверхню. Не перегрівайте пусту сковорідку, оскільки це може призвести до пошкодження антипригарної поверхні. Щоб нагріти сковорідку перед початком приготування їжі, достатньо на кілька хвилин поставити її на середній нагрів.
  7
  Мийте сковорідку вручну після кожного використання. Вода має бути достатньо гарячою, а в якості миючого засобу підійде будь-яка рідина для миття посуду, яка не містить абразивних часток. Зокрема, експерти Amway рекомендують використовувати водний розчин концентрату Dish Drops™. Після миття сковорідку слід насухо витерти кухонним рушником.
  8
  Не зберігайте готові страви у сковорідці занадто довго. Тривалий контакт їжі з антипригарним покриттям може призвести до його потоншення та зміни експлуатаційних характеристик. Крім того, солоні й кислі продукти можуть спровокувати розвиток корозії на поверхні сковорідки.
  9
  Не мийте сковорідку у посудомийній машині. В іншому разі ручки можуть потьмяніти.
  10
  Витирайте сковорідку насухо після миття, щоб не допустити появи білої плівки від жорсткої води. Якщо такі сліди все ж таки виникли, достатньо протерти сковорідку всередині оцтом чи лимонним соком.
  11
  Відмовтеся від використання жорстких щіток і чистячих засобів з абразивними частками. Інакше ви ризикуєте зіпсувати зовнішній вигляд антипригарного покриття й погіршити його експлуатаційні характеристики. Якщо на сковорідці залишилися плями від пригорілої їжі, які виникли внаслідок використання сковорідки при температурі вище рекомендованої, для їх видалення використовуйте неабразивні чистячі засоби.
  12
  Не ставте декілька сковорідок одна в одну. Щоб забезпечити компактне зберігання, використовуйте захисні прокладки. Інакше можна пошкодити антипригарне покриття.
  13
  Не залишайте гарячу сковорідку без нагляду, якщо у вас в будинку є маленькі діти.