image/png;;;04_sm.png

Творчі, активні, цілеспрямовані люди спроможні багато чого досягти самотужки, – але разом вони здатні на значно більше. Коли ви стаєте Незалежним підприємцем Amway, ви приєднуєтесь до світової спільноти, яка допомагає вам продавати нашу продукцію та визнає ваші досягнення.

  • image/jpeg;;;1.jpgЯк це працює
  • image/jpeg;;;2.jpgІнформація про доходи НПА на українському ринку
  • image/jpeg;;;4.jpgЗареєструйтеся Незалежним підприємцем Amway

Як це працює


Отримувати винагороди та/чи прибуток від продажу мають право лише ті НПА, які належним чином зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

** Підрахунок винагород грунтується на обсягу продажу. Тільки НПА-платники податків мають право претендувати на отримання винагород відAmway та додаткового прибутку від продажу продукції уроздріб.

*** Підрахунок винагороди за особистий обсяг продажу та відсоткову різницю з групою базується на груповому обсягу продажу.

Як це працює?

Із Amway ви завжди маєте простір для розвитку: від звичайного продажу продукції і одержання прибутку від роздрібної націнки до очолення групи Незалежних підприємців Amway та отримання винагород аж до 21%, а також можливості взяти участь в ексклюзивних ділових поїздках. Мірою зростання вашого бізнесу зростатимуть і ваші винагороди!

Факт:

У 2011 році Amway виплатила своїм Незалежним підприємцям по всьому світу більше винагород, ніж будь-яка інша компанія в індустрії прямого продажу*.

* Джерело: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims

Інформація про доходи НПА на українському ринку

Зареєструйтеся Незалежним підприємцем Amway