Чекаємо на вас у Місті щасливих людей G&H!

Десь на планеті є чарівне Місто щасливих людей. Всі його жителі – здорові та завжди усміхнені. Вони живуть у злагоді, достатку і не знають турбот…

У чому їх секрет? Просто вони користуються продукцією G&H від Amway!

Завітайте у G&H Місто щасливих людей!

А ми хочемо відкрити завісу та поділитися лише деякими секретами цього міста.

Далі – більше!

 

У G&H Місті щасливих людей не одна, а цілих 3 головних вулиці: Nourish+, Refresh+, Protect+. Кожна з них – особлива, зі своїми неповторними активностями. Готові вирушити на екскурсію?

Наприклад, на помаранчевій вулиці Nourish+ ви зможете зробити масаж рук із використанням нової живильної лінійки продуктів. Обов’язково завітайте!

Вліво-вправо… Вліво-вправо… Вліво-вправо… Так заспокійливо гойдається гамак у фотозоні на зеленій вулиці Refresh+. Приходьте та зробіть фото, наче ви на Балі! Нехай всі заздрять :)

Навіть якщо ви не дуже полюбляєте футбол, від такого ви будете в шаленому захваті! Де ще можна побігати за м’ячем у величезних бульбашках? Тільки в нашому G&H Місті щасливих людей! Гігантський волейбол ковдрами, груповий запуск повітряних зміїв, барабанне коло – це лише невеликий перелік розваг, що чекають на вас у G&H Місті щасливих людей!

Різноманітні активності на будь-який смак, вік та енергійність зроблять ваш день незабутнім!

 

Увага, за вашими численними проханнями, населення G&H Міста щасливих людей зростає! :)

Пройшовши онлайн-реєстрацію, на свій номер Договору ви отримаєте чотири запрошення для дорослих! Квитки для дітей до 16 років не потрібні.

1 номер Договору = 2 дитини до 16 років без квитка.

Зверніть увагу, що на території проведення заходу будуть працювати фудкорти, в яких ви зможете придбати напої та їжу.

  • 30.07 з 10:00 до 17:00 – Київ
  • 05.08 з 10:00 до 17:00 – Одеса

Запрошення на захід отримали всі НПА/ПУ, хто за результатами вересня 2016 – травня 2017 досягли не менше 9%.

Платинові НПА та Лідери вищих рівнів кваліфікації зможуть відвідати захід в обох містах, попередньо попередивши про це Компанію.