SATINIQUE™ є інноваційною торговою маркою товарів для догляду за волоссям преміум-класу, що пропонує комплексний догляд за волоссям будь-якого типу та задовольняє всі його потреби:

  • Нова формула, упаковка і технологія
  • Ефективність результатів підтверджена дослідженнями в наших лабораторіях:

-  Система засобів для розгладження і зволоження волосся забезпечує волоссю у 6 разів більшу гладкість*

-  Система засобів для відновлення кольору волосся робить його у 9 разів міцнішим**
і утримує колір волосся до 45 процедур миття***

               ...та набагато більше


* За умови використання системи засобів для розгладження і зволоження волосся

** За умови використання системи засобів для відновлення кольору волосся

 *** Твердження стосується Шампуню для відновлення кольору волосся

**** Стосується лише патнетів США

Ексклюзивна технологія SATINIQUE

Серце торгової марки SATINIQUE
Розробка комплексу ENERJUVE™. У поєднанні з отриманими природним чином компонентами рослинного походження.


ENERJUVE™ – це запатентована**** у США технологія, створена ексклюзивно для компанії Amway: позитивно заряджений комплекс зміцнювальних ліпідів, збагачувального креатину та ліпідів 18-MEA, що надають волоссю гладкості, працює на всіх трьох рівнях волосини, нейтралізуючи негативний заряд волосся. Цей комплекс глибоко проникає всередину волосини. Його компоненти вибірково приєднуються до пошкоджених ділянок волосся, зміцнюючи його слабкі місця та допомагаючи відновити його і підживити зсередини. Цей «розумний комплекс» самостійно виявляє пошкоджені та ослаблені ділянки волосся, інтенсивно його відновлюючи та повертаючи до життя.

До використання / Після 1 використання

Ліпіди 18-MEA, що входять до складу комплексу ENERJUVE, є природним надзвичайно чутливим компонентом поверхні волосся, що відповідає за його здоровий блиск. Понад 80% цього компонента втрачається під час лише одного фарбування волосся і не може бути відновлено природним чином.
Комплекс ENERJUVE допомагає відновити ліпіди 18-MEA і таким чином зберегти шовковисту гладкість волосся:

Науковці виявили, що пошкоджене волосся має негативний заряд. Через пошкодження волосся стає ослабленим, кучерявим і позбавленим життевих сил. 

Ексклюзивно розроблений для Amway комплекс ENERJUVE ефективно коригує негативний заряд, що міститься в пошкодженому волоссі. Комплекс ENERJUVE усуває різні ознаки пошкодження волосся і працює на декількох рівнях, щоб повернути волосся до життя й надати йому здорового вигляду.

РЕТЕЛЬНО ДІБРАНА СУМІШ КОМПОНЕНТІВ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ ТА ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН


Учені торгової марки SATINIQUE™ поєднали результати своїх досліджень у сфері живлення та краси, щоб запровадити використання інноваційних інгредієнтів у комплексі з ретельно дібраними компонентами рослинного походження та поживними речовинами задля покращення здоров'я волосся. Старанно дібрані компоненти рослинного походження та поживні речовини відновлюють і повертають волосся до життя, заводольняючи всі його потреби.

 

Аромат

Чуттєвий досвід на всіх рівнях. Спеціально розроблені аромати

Навіть у догляді за волоссям споживачі прагнуть віднайти переваги для себе. Аромат відіграє важливу роль у цьому: аромат неодмінно впливає на загальне враження від засобу для догляду за волоссям. Саме тому аромати SATINIQUE™ були спеціально розроблені для цієї колекції.

Кожен засіб для догляду за волоссям SATINIQUE має ретельно дібраний фруктовий або квітковий аромат, що посилює позитивне сприйняття його використання та дозволяє насолодитися приємними відчуттями. Продукція SATINIQUE віздначається трьома фірмовими ароматами, кожен із яких був спеціально розроблений для певної лінії засобів для догляду за волоссям.

 

Яскрава приваблива упаковка
та кольорова гама

Колекція SATINIQUE™ відзначається яскравими кольорами упаковки, завдяки яким вибрати потрібний продукт надзвичайно легко.

Її кольорова гама насичена енергією та одразу впадає в очі як справжнє відображення обіцянки торгової марки SATINIQUE повернути волоссю життєву силу та красу.
 

Інтенсивне зволоження

Зволожувальний шампунь для розгладження волосся SATINIQUE™

Зволожувальний кондиціонер для розгладження волосся SATINIQUE™

Додатковий об'єм

Шампунь для збільшення об'єму волосся SATINIQUE™

Кондиціонер для збільшення об'єму волосся SATINIQUE™

Відновлення кольору

Шампунь для відновлення кольору волосся SATINIQUE™

Кондиціонер для відновлення кольору волосся SATINIQUE™

2-в-1

Шампунь-кондицінер 2-в-1 SATINIQUE™

Проти випадіння
волосся

Шампунь проти випадіння волосся SATINIQUE™

Кондиціонер проти випадіння волосся SATINIQUE™

Проти лупи
 

Шампунь проти лупи SATINIQUE™

Моделювання зачіски
 

Відновлення
 

Тонізуючий засіб для догляду за шкірою голови SATINIQUE™

СПРОБУЙТЕ:

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Усе починається зсередини. Нова колекція SATINIQUE™ та інноваційний комплекс ENERJUVE™, що входить до її складу, відновлюють волосся й надають йому позитивного заряду, щоб повернути його до здорового стану та наповнити енергією. Активні компоненти рослинного походження та поживні речовини забезпечують вам і вашому волоссю розкішний вигляд як ніколи.

ЗАКОХАЙТЕСЬ:

У ВІДЧУТТЯ

Отримуйте задоволення від свого розкішного вигляду. Багаті формули у поєднанні з трьома новими ароматами SATINIQUE підносять красу вашого волосся та ваші відчуття на найвищий рівень. Запашні фрукти і свіжі квіти подарують усім чуттям насолоду, від якої ви просто не зможете відмовитись.

ЗБЕРЕЖІТЬ:

СИЛУ

Енергія та життєва сила SATINIQUE перетворює вас і ваше волосся зсередини та дозволяє вашому волоссю стати справжнім відображенням вашого добробуту. Ви почуватиметесь сповненими сил, готовими зустріти новий день з упевненістю, що виглядаєте неперевершено, і випромінювати красу, даруючи її навколишньому світу. 


Усі продукти для догляду за волоссям