АННА ГРИНИК

Договор НПА №2322159

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/annagrin
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 
У наш час не просто знайти продукцію для людей, яка б відмінно справлялася зі своїми функціями, була б безпечною для довкілля і при цьому була максимально ефективною для людини.Продукція компанії Аmway - це, без перебільшення, унікальні товари, розроблені кращими фахівцями з використанням передових технологій. Продукція Аmway поставляється у більш ніж 100 країн світу і підкорила мільйони клієнтів.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЯК КЛІЄНТ

Тут Ви можете офіційно зареєструватися в Аmway в Україні.


Ви можете зареєструватися в Аmway і замовляти продукцію собі додому дешевше .
Вам привезе сама компанія. Більше не потрібно замовляти через когось, Ви можете замовити в Аmway самостійно. Для цього необхідно виконати реєстрацію в Аmway. Реєстрацію можна зробити прямо в себе дома. Зробити замовлення з будинку, сплатити і Вам його привезуть додому. Я готова Вам підказати і проконсультувати, як це краще всього зробити. Якщо є питання, напишіть через форму справа "Зв"яжіться зі мною". Я Вам надам відповідь.

Компанія Аmway Україна, має багаторічний досвід і представляє парфюмерні лінії, засоби по догляду за тілом, косметику, біологічно активні добавки, посуд і кухонне начиння, і багато іншого - усе це є в нашому онлайн каталозі Аmway з приємними цінами.

Ознайомитися з продукцією для здоров'я

Нестримно набирають оберти в продажах вітаміни Аmway. Рекомендую Вам особливо до них придивитися. Вітаміни Amway вирощуються на власних органічних фермах Компанії і під особливим контролем на усьому етапі виробництва. Вітаміни Nutrilite - це концентрат рослин, який зберіг в собі максимум корисних елементів у великій концентрації. Вітаміни Amway відрізняє від конкурентів те, що Ви отримаєте вітаміни з рослин, а не синтетичні вітаміни. Натуральні вітаміни Аmway повністю засвоюються, і Ви отримаєте максимальний результат. Купивши вітаміни Nutrilite, Ви отримаєте рівно стільки вітамінів і мікроелементів, скільки вказано на упаковці. На жаль, цього не можна сказати о конкурентах.

Тут ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції Amway і більше дізнатися про ведення бізнесу Amway.

Ознайомитися з продукцією краса

Косметика Аmway займає теж особливе місце в асортименті Компанії. Косметика Аrtistry, є косметикою преміум сегменту. У косметиці Аmway використовуються усі сучасні наукові розробки, які є на даний момент в арсеналі світових науковців. Окремо скажу, що косметика Amway Аrtistry тісно взаємодіє з брендом по вітамінах Аmway Nutrilite. Тому косметика Amway створюється з використанням безлічі натуральних екстрактів з рослин. І виходить, що наукові розробки і натуральні інгредієнти дають такий результат, які належним чином оцінили задоволені споживачі косметики Аmway по всьому світу.
Продукція Аmway , представлена в нашому каталозі, сертифікована і охоплює напрями: краса, здоров'я, догляд за оселею.

Увага: немає обов'язкових закупівель
Реєстрація - 390 грн , або це можна зробити безкоштовно. Доставка по усій Україні

Мої новини

16-11-2016Запуск Дієтичної добавки NUTRILITE™ Phyto2GO™
Із гордістю і захватом оголошуємо про запуск останньої новинки марки NUTRILITE™ – Дієтичної добавки NUTRILITE™ Phyto2GO™ у рідкому концентрованому вигляді з вітаміном С і цинком, яка вже у продажу від сьогодні!
Жодних штучних барвників, ароматизаторів або консервантів
Підсолоджена стевіоглікозидами з рослини стевії
Надзвичайно приємний і освіжаючий смак гранату і асаї
Стильна багаторазова пляшка – повага до довкілля та зручність у користуванні.
14-12-2015Розкішне волосся як подарунок
Скористайтеся спеціальною пропозицією від торгової марки SATINIQUETM і виберіть один із SATINIQUE Наборів за особливою знижкою 10%
Для неї ми пропонуємо набір, що включає SATINIQUE Зволожувальний шампунь для розгладження волосся, Зволожувальний кондиціонер для розгладження волосся та Тонізуючий засіб для догляду за шкірою голови. Цей набір стане чудовим подарунком для вашої коханої!
Набір для Нього містить SATINIQUE Шампунь проти лупи, SATINIQUE Віск для моделювання зачіски.
14-12-2015Вишукані аромати від AMWAY.
Вишуканість у флаконі

Ніщо не розповість про ваші почуття до коханої людини краще, ніж вишукані аромати від торгової марки AMWAYTM. Спеціально до Дня всіх закоханих ми пропонуємо чудову 10% знижку на всю парфумерію*. Не вагайтеся й виберіть бездоганний аромат для своєї «половинки»!

/beauty-and-grooming/fragrances#.Vm8MH0qLTIX

/our-brands/fragrances-by-amway
26-09-2015ПРЕДСТАВЛЯЕМ НОВАТОРСКУЮ КОЛЛЕКЦИЮ ARTISTRY HYDRA-V.
https://www.artistry-hydrav.eu/ur/index.php

Представьте свою кожу свежей, как утренняя роса, и полной жизненных сил. Теперь она может такой стать с новой Коллекцией ARTISTRY HYDRA-V™ – революцией в области увлажнения, вдохновленной открытием, получившим Нобелевскую премию. Собрав редкие компоненты в девственных уголках планеты, мы разработали эксклюзивные формулы, которые пропитывают кожу влагой, делая ее шелковисто мягкой и здоровой.
01-09-2015Продукція Amway дорога чи ні?
Нерідко доводиться чути: продукція компанії Amway добра але вона дорога... Чи це так?

Нагадаємо: Усі без виключення товари amway відносяться до класу Преміум - це відомі бренди, що мають міжнародні сертифікати і безліч призів споживчих симпатій.

Але головне: велика частина продукції - концентрати, а не розчини.
І з урахуванням витрати вони виявляються економніше за товари-конкурентів.
01-09-2015Амвэй. Сделано для счастья
"Амвэй. Зроблено для щастя" - такий слоган нового рекламного ролика, який вийшов в ефір центральних каналів. У ролику показані сцени з життя різних сімей, яким продукти Амвэй допомагають стати щасливіше. Кожна сцена допомагає зрозуміти основні властивості нашої продукції : безпека, ефективність, натуральність.
01-09-2015Для чого потрібні фітонутрієнти?
Для чого потрібні фітонутрієнти?
1-10 з18 Позицій
Кількість строк на сторінці:

Я рекомендую

Інші продукти

Давайте будувати бізнес разом

  • купувати високоякісну продукцію Amway за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА;
  • користуватись 100% Гарантією задоволення якістю Amway;
  • отримувати дохід у вигляді роздрібної націнки та винагороду згідно з Планом Amway з продажу та маркетингу;
  • брати участь у заохочувальних програмах;

До ваших послуг

  1. Розміщуйте замовлення на сайті Amway та одержуйте придбану продукцію у себе вдома.
  2. Скористайтеся персональною консультацією свого НПА.
  3. Отримуйте рекомендації та відгуки про продукцію
  4. Відчуйте на власному досвіді всі переваги подальшого обслуговування розміщених вами замовлень.

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 98 3830035

Призначте зустріч зі мною

Якщо вам потрібна порада, презентація або ви хочете отримати друкований каталог, будь ласка, зв'яжіться зі мною.

Помилки, допущені під час заповлення форми

Ім'я:
Номер телефона:
Адреса електронної пошти:
Коментар:
Відправити

Відвідувачі

Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.