ТЕТЯНА НЕСТЕРЧУК

Договор НПА №687406

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/beatus
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 
Дорогі друзі!
Вітаю вас на моїй бізнес-сторінці! Мене звуть Тетяна , я - мама! Я маю чудового синочка! І маю велике бажання бути разом з ним , спостерігати за тим як він росте , навчати його життю , допомагати йому ! Я - мама , і тому я прийняла рішення розбудовувати цей бізнес , а мій маленький синочок буде мене надихати , спостерігати за моїми успіхами , допомагати!

Мами , папи , бабусі , дідусі! Запрошую вас приєднуватись до бізнесу , це дуже просто , ви можете зразу , зараз , зареєструватись на цій сторінці.

Що це вапм дасть?
ПЕРШЕ, Ви станете льготним користувачем кращої продукції :
Антиалергенні засобі стирки , гігієни , миючі засоби - це дуже важливо , адже багато діточок страждає від алергії !
Пляшечки для напоїв , які ви теж зможете купити ( тепер уже в вашому магазині) виготовлені з пластика , який є дуже близький до скла і навіть за 2 дні саморозложиться в землі ( тобто повністтю НЕ шкідлива речовина) і вода може зберігатись навіть рік і не буде зіпсована!
Фільтр для води має сертифікат "Золотої якості " води! Це дуже важливо для наших діточок , адже організм дорослої людини полягає на 70 % із води , а у діточок на 90% !!!!
Чудові вітаміни для діточок і для дорослих! Адже продукти харчування вже не містять достатньої кількості корисних речовин , а нашим діточка рости і набиратись сил!!!
ДРУГЕ, Вся продукція має 100% гарантію , а це значить , що в продовж 180 днів ми маємо можливість , на законних підставинах , повернути корпорації продукцію , якою користувались в продовж цього часу і корпорація нам поверне повну варність згідно чеку!!!!
Ми не маємо фінансового ризику , а маємо тільки вигоди - НЕ має обовьязкових закупок , 100% гарантія якості - тобто відсутні фінансови ризики!!!!!
ТРЕТЄ, Ми маємо можливість не тільки користуватись продукцією , алей строїти бізнес. Україна має чудову можливість бізнес-розбудови з Европейськими країнами - у нас один ринок!!!! А "офіс" , який ми маємоємо у себе на сайті дозволяє спостерігати за ростом бізнесу в любій країні , а гроші отримувати в Україні.

Дуже рада , що Ви на моїй сторінці , читаєте ці строчки і , сподіваюсь , прийняли рішення приєднатись.
Пишіть , дзвоніть, задавайте пи тання і будем разом працювати!
Я в чудовій команді бізнес-системи Декстера Егера! Я працюю разом зі своїми друзями! Буду рада ВАс з ними познайомити і разом будемо йти до Успіху , а наші діточки будуть весело бігти поруч!!!!!!

Буду рада спілкуванню!

Мої новини

16-04-2015пляшечки для малечі
Пляшечки для малечі - упаковка 6 шт. , : 200378 , коштує 62,38 грн. НЕвже це дорого для нашої любої малечі???????
1-1 з1 Позицій
Кількість строк на сторінці:
 

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 505 483309

Призначте зустріч зі мною

Якщо вам потрібна порада, презентація або ви хочете отримати друкований каталог, будь ласка, зв'яжіться зі мною.

Помилки, допущені під час заповлення форми

Ім'я:
Номер телефона:
Адреса електронної пошти:
Коментар:
Відправити

Відвідувачі

Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.