МИКОЛА та ІННА БАРАНЮК

Договор НПА №1355670

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/bmp_napadowka
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 
Ласкаво просимо до світу можливостей розвитку власного бізнесу Amway!

Ви можете збудувати свою кар’єру або оперувати своїм бізнесом, приділяючи йому лише частину часу – План Amway з продажу та маркетингу доволі гнучкий та дозволяє вам контролювати та розвивати ваш бізнес Amway.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка зв'яжіться зі мною.

Мої новини

10-11-2017НОВИНКА!!! Зубна паста Glister Kids!
Багатофункціональна фториста зубна паста з полуничним смаком та комплексом REMINACT безпечно і м’яко очищує та дбає про дитячі ясна і молочні зуби, водночас допомагаючи захистити їх від карієсу.
10-11-2017Спортивне харчування XS Sports Nutrition
Комплексний набір поживних речовин преміум-класу для спортсменів-ентузіастів. Зарядіться, освіжіться і відновіться для наступної пригоди.

Чотири вражаючі продукти XS Sports Nutrition в одному наборі.
Усе необхідне, щоб зарядитись, освіжитись і відновитись.
Продукти цільового признання для кожного етапу фізичної активності (перед початком, під час і після тренувань).
27-03-2017Вітамін В Плюс
Завдяки ТЕХНОЛОГІЇ ПОДВІЙНОЇ ДІЇ дієтична добавка NUTRILITE™ Вітамін B Плюс пропонує оптимальне вивільнення поживних властивостей кожного вітаміну групи B для належного виділення енергії в процесі метаболізму та протидії втомі і почуттю виснаженості.
30-01-2014NUTRILITE™ Гінкго білоба плюс ДГК

Спеціальна формула, що містить гінкго білоба, а також ДГК (докозагексаєнову кислоту). Цей продукт також містить традиційну цілющу рослину готу-колу.

Підходить для дорослих і дітей старше 12 років
Підходить для діабетиків
Не містить лактози
12-12-2013Гарантія Amway
Компанія Amway ретельно стежить за тим, аби наша продукція залишалася на високому рівні, тому ми гарантуємо своїм клієнтам повне задоволення її якістю. Якщо Ви не задоволені продукцією, просто поверніть її для безкоштовної заміни, або отримайте свої гроші назад у повному обсязі.
12-12-2013Amway отметила 10-летие в Украине!
Первый юбилей компании Amway в Украине ознаменовался визитом Президента компании Дага ДеВоса в Киев. Он дал интервью ведущим украинским деловым журналам, обсудив возмоности развития компании Amway и бизнеса прямых продаж в условиях диджитализации, а также рассказал много интересных фактов о том, что побуждает людей начать собственный бизнес.
12-12-2013Рекордная сумма для маленьких сердец!
21-й «Пробег под каштанами» прошел 26 мая 2013 года на Майдане Незалежности. Благотворительную традицию поддержало 14 137 человек, большинство из которых участвовали в Пробеге в составе корпоративных команд.
Сумма чека составила 643 850 гривен. Из них 385 250 грн. были собраны благодаря Независимым предпринимателям Amway и сотрудникам компании «Эмвей Украина», кроме того 8 100 грн компания перечислила за участие детей – бывших пациентов Центра кардиологии – как партнер детского забега.
07-12-2013Знак відповідності UCSM
Компанія «Емвей Україна» 15 листопада 2013 року одержала право маркувати дієтичні добавки NUTRILITE™ ще одним «знаком якості» – Знаком відповідності UСSM від Державного підприємства «Укрметртестстандарт»*, провідного державного органу сертифікації продукції та систем управління України.
ДП «Укрметртестстандарт» був першим державним органом, з яким почала співпрацювати компанія «Емвей Україна» понад 10 років тому, реєструючи свою продукцію в Україні.
1-8 з8 Позицій
Кількість строк на сторінці:
 

Будуймо бізнес разом

  • купувати високоякісну продукцію Amway за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА;
  • користуватись 100% Гарантією задоволення якістю Amway;
  • отримувати дохід у вигляді роздрібної націнки та винагороду згідно з Планом Amway з продажу та маркетингу;
  • брати участь у заохочувальних програмах;

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 97 7935195

Моя сторінка в соціальних мережах

Призначте зустріч зі мною

Будь ласка, зв'яжіться зі мною, якщо Ви бажаєте дізнатися більше про продукцию.

Помилки, допущені під час заповлення форми

Ім'я:
Номер телефона:
Адреса електронної пошти:
Коментар:
Відправити

Відвідувачі

Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.