ЮРІЙ БИБЛЮК та НАТАЛІЯ ШПАРІЙ

Договор НПА №8407457

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/solomon_7
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 
Компанія Amway пропонує високоякісні товари у сфері здорового харчування, краси та догляду за тілом і прибирання оселі. Крім того, компанія надає можливість заснувати власний бізнес.

Тут ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції Amway та більше дізнатися про ведення бізнесу Amway.
Ми як підприємці спеціалізуємося в першу чергу на питаннях здорового харчування та використовуємо ряд додаткових методів для визначення потреб кожного організму в корекції мікроелементного складу. Вважаємо це своєю місією- навчити якомого більше людей правильно харчуватись і підживлювати свій організм. Це дозволить уникнути або зменшити руйнівні наслідки таких захворювань, як діабет, серцево-судинні захворювання, захворювання суглобів та опорно-рухового апарату, ожиріння, атеросклероз, гінекологічні та гормональні розлади, а також провести детоксикацію організму. За допомогою продукції "Nutrilite" проводимо ефективну боротьбу та профлактику із глистною інвазією та дисбактеріозом кишківника.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться зі мною: 0986415480; 0986415048;
0665482225.

Будуймо бізнес разом

  • купувати високоякісну продукцію Amway за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА;
  • користуватись 100% Гарантією задоволення якістю Amway;
  • отримувати дохід у вигляді роздрібної націнки та винагороду згідно з Планом Amway з продажу та маркетингу;
  • брати участь у заохочувальних програмах;

Відвідувачі

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 98 6415480

Моя сторінка в соціальних мережах
Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.