ОЛЕКСАНДР МУЖАЙЛО

Договор НПА №6495081

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/xabieralonso95
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 
56 років компанія AMWAY допомагає людям жити кращим життям. Ми надаємо їм можливість користуючись перевагами сильних торгових марок та інноваційних продуктів.

За допомогою AMWAY Ви маєте можливість покращити не лише своє здоров'я, користуючись товарами найвищої якості, а й економити при цьому чималі гроші!

Вам цікаво, як це діє? Чим наша продукція краща, ніж інші? Я з радістю відповім на будь-які запитання. Я зацікавлений в тому, щоб Ви жили краще!Що означає бути клієнтом магазину Amway?

Запрошую Вас стати клієнтом мого магазину Amway. Жодних обов'язкових умов та покупок, лише можливість відчути на собі всі перевагами чудової продукції та якісного обслуговування!

• 100% гарантія задоволення якістю
Якщо Ви не задоволені якістю продукції, просто поверніть її для безкоштовної заміни, або отримайте свої гроші назад у повному обсязі.

• Безкоштовна доставка до дверей квартири
Я достявлю Ваше замовлення особисто по м. Києву чи поштою в будь-яке місто України. Зазвичай термін доставки складає від 2-х годин до однієї доби.

• Безкоштовна консультація по асортименту мого магазину Amway
Я буду радий прийняти від Вас дзвінок в будь-який час та намагатимусь максимально якісно дати відповіь на Ваші запитання.

• Тільки для клієнтів мого магазину! Участь в щомісячних акціях та безкоштовних майстер-класах
Ви приймаєте участь в акціях не лише від Amway, а й від мого магазину! Крім цього, всі майстер-класи, які організовуються моєю бізнес-групою, для Вас є безкоштовними!Наш асортимент

Асортимент продукції представлений більш ніж 450 найменуваннями. Преміальні торгові марки Amway включають засоби для догляду за шкірою та декоративної косметики ARTISTRY, набори посуду iCook, Систему очищення води eSpring. Серед найбільш популярних товарів Amway слід виділити дієтичні добавки NUTRILITE, зубну пасту GLISTER, екологічні та високоефективні засоби для догляду за оселею AMWAY HOME, а також фірмові харчові продукти та напої.
Компанія постійно розширює асортимент продукції з метою задоволення потреб своїх клієнтів.

Мої новини

06-04-2016Очікується подорожчання. Не втратьте можливість купити дшевше!
Зміна цін на продукцію Amway

Як ви знаєте, протягом останніх півтора року ТОВ «Емвей Україна» успішно реалізовувала стратегію стримування цін. Ми не піднімали їх відповідно до девальвації та пропорційно інфляції. А ті підвищення, які у нас відбувалися, були поступовими і помірними.

Згідно з цією стратегією, 21 квітня 2016 року ціни на продукцію Amway будуть ще раз підвищені. Середньозважений відсоток* підвищення цін складе 3%.
06-04-2016Нова ексаклюзивна лінійка HYMM
Сьогодні я тримав це в руках: ЦЕ ФАНТАСТИКА!

Це як пересісти в Феррарі з Шкоди!
Це як винищувач в порівнянні з кукурудзником!
Це як шостий iPhone в порівнянні з Nokia 1100

У продажу з травня 2016, а в квітні можна зробити передзамовлення на всю лінійку і отримати знижку 10%!!!! Дізнайтесь, як це зробити максимально вигідно!
29-11-2015Увага! Остання можливість отримати знижку на перше замовлення!
Шановні гості!

Повідомляю, що грудень 2015 року - це остання можливість зробити перше замовлення зі знижкою 20%

Починаючи з 2016 року ця акція не діятиме. Я вже працюю над розробкою додаткових програм лояльності для своїх клієнтів. Слідкуйте за новинами.
13-09-2015Новий NUTRILITE Протеїновий порошок
Із величезним задоволенням інформуємо вас про те, що довгоочікуваний продукт – NUTRILITE™ Протеїновий порошок на рослинній основі – з’явиться у продажу на веб-сайті з 21 вересня 2015 року та у торгових центрах із 1 жовтня 2015 року!

Цей продукт із удосконаленою формулою замінить попередній NUTRILITE™ Протеїновий порошок.

Новий Протеїновий порошок на рослинній основі: Протеїн сої (80,6%), Протеїн пшениці (10%), Протеїн гороху (7,5%). Допоміжна речовина: лецитин із сої.
21-08-201515-річчя систем очищення води eSpring
Цього року системам очищення води eSpring виповнилось 15 років із моменту їх появи на ринку. eSpring - бренд №1 у світі по продажу систем очистки води для домашнього використання. На даний момент системи eSpring продаються Незалежними підприємцями Amway в 48 країнах у всьому світі.

26-07-2015Остання можливість придбати продукти бренду beautycycle
Шановні клієнти, встигніть придбати улюблені продукти цієї торгової марки, адже з вересня 2015 року їх продаж буде припинено!

15-07-2015Відкриття першої будівлі свого нового заводу Nutrilite
Компанія Amway оголосила про відкриття першої будівлі свого нового заводу з виробництва продуктів для здорового харчування в Ейді, штат Мічиган, США, вартістю 81 млн доларів, розташованого неподалік від світової штаб-квартири.

На об'єкті площею 317 000 квадратних футів розмістяться виробничі потужності для виробництва вітамінів, мінералів і дієтичних добавок торгової марки NUTRILITE.

Об'єкт в Мічигані буде сфокусований на такому продукті, як NUTRILITE Омега-3.
19-06-2015З нами до Львову!
Друзі!

Ми зібрались до міста Лева на навчальний семінар по розвитку особистості. Запрошую Вас з нами!

Наша поїздка буде комплексною, економною та захоплюючою. Ми маємо досвід подорожей Україною як на тренінги, так і на відпочинок. Цього разу їдемо на два вихідних літніх дня 25-26 липня. Плануємо відвідати сам тренінг, організувати екскурсію старим містом та центром, а також відвідати найколоритніші ресторанні заклади міста. Програма гнучка і дозволяє розпланувати свій час індивідуально.
24-04-2015Нова стаття від експерта NUTRILITE «Їжа як джерело здоров'я»
Кожен із нас хоче бути здоровим та щасливим, і ці категорії дуже взаємопов’язані. Для збереження здоров’я ключова роль належить харчуванню, оскільки понад 50% хвороб є наслідками неправильного харчування, і особливо – дефіциту рослинної їжі – унікального джерела вітамінів та фітонутрієнтів.

Оксана Скиталінська,
лікар-дієтолог,
віце-президент Асоціації дієтологів України
Експерт NUTRILITE

www.amway.ua/our-brands/nutrilite/double-x-daily#tab=1
11-04-2015«Пробіг під каштанами-2015»
1 червня 2015 року, в День захисту дітей, відбудеться 23-й щорічний спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». Компанія «Емвей Україна» вже сім років поспіль підтримує цю ініціативу як командний учасник, а з 2013 року виступає генеральним партнером Пробігу.

Мета пробігу - збір коштів для надання допомоги Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України у Києві.

1 червня 2015 року; початок о 10:00
м. Київ, Михайлівська площа


Дізнайтесь як стати учасником пробігу!
1-10 з11 Позицій
Кількість строк на сторінці:

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 985 821048

Відвідувачі

Давайте будувати бізнес разом

  • купувати високоякісну продукцію Amway за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА;
  • користуватись 100% Гарантією задоволення якістю Amway;
  • отримувати дохід у вигляді роздрібної націнки та винагороду згідно з Планом Amway з продажу та маркетингу;
  • брати участь у заохочувальних програмах;
Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.