Беріть участь у Дні волонтера Amway 2016

 

Компанія «Емвей Україна» запрошує вас стати учасником європейської акції «День волонтера Amway 2016» та провести навчальні інтерактивні заняття для дітей і підлітків на тему здорового образу життя або основ підприємництва, орієнтовані на різні вікові групи.

Метою проведення інтерактивних занять на тему здорового образу життя є знайомство дітей віком від 7 до 10 років із тим, які продукти та їжа є дійсно корисними і нешкідливими для здоров'я та як важливий спорт для гарного самопочуття.

Заняття на тему основ підприємництва, які будуть проводитися для дітей від 11 до 14 років, покликані допомогти дітям познайомитися із основами підприємницької діяльності, дізнатися про переваги та можливості, які пропонує започаткування власної справи, та бути впевненими в своїх здібностях, які допоможуть досягати своєї мети у майбутньому.

Зареєструвавшись для участі у Дні волонтера Amway 2016, який пройде в період з 28 листопада по 5 грудня 2016 року, ви зможете отримати електронні методичні матеріали і сценарій проведення заняття на одну із двох запропонованих тем в обраній вами загальноосвітній школі або школі-інтернаті, тим самим приєднавшись до багатотисячної армії ваших колег із різних країн світу.

Заняття будуть проводитися в інтерактивній формі: різноманітні ігри та конкурси, в тому числі збір корисного раціону з наданих продуктів, спільне приготування здорових страв; складання портрета підприємця, знайомство із поняттям «бізнес-план» та інше. Такий підхід забезпечить веселе та цікаве проведення часу як для слухачів, так і для лекторів.

 

П'ять кроків для участі в Дні волонтера Amway:

  1. Домовитися з адміністрацією загальноосвітньої школи або школи-інтернату про проведення заняття у вашому місті. Вибір навчального закладу для роботи в рамках проекту здійснюється з вашої ініціативи на основі особистих домовленостей з адміністрацією навчального закладу.
  2. Зареєструватися в проекті, заповнивши заявку до 26 листопада 2016 року за посиланням: стати учасником.
  3. Отримати готовий сценарій заняття на обрану вами тему протягом 7 днів після реєстрації та взяти участь у підготовчому інтерактивному тренінгу (інформація про дату і час проведення буде надіслана окремо).
  4. Провести ігровий урок з дітьми в період з 28 листопада по 5 грудня 2016 року.
  5. Повідомити нам про ваші результати та враження у вигляді анкети та фотозвіту до 7 грудня 2016 року.

Допоможемо разом розібратися дітям і підліткам в таких важливих поняттях, як здоровий спосіб життя і підприємництво!