Дорогі НПА, дорогі партнери!

2016-й добігає кінця, і, в першу чергу, мені б хотілося відзначити дві стратегічні ініціативи, які були успішно реалізовані цього року:

  • розвиток напрямку по роботі з ключовими Лідерами;
  • нова Програма стимулювання бізнесу 2016/17.

Вони заклали міцний фундамент, що дозволяє мені з оптимізмом дивитися у 2017-й.

Наші з вами партнерські відносини залишаються пріоритетом номер один. І ми будемо працювати, не покладаючи рук, щоб підвищувати якість наданих нами послуг до рівня світових лідерів – і не тільки у галузі прямого продажу. Чесно кажучи, у нас вже є, чим пишатися: результатами роботи Академії Amway та Інформаційної служби; системою доставки замовлень, що відповідає найвищим стандартам. У 2017 році ми сфокусуємось на впровадженні цифрових технологій комунікації та якісній присутності у соціальних медіа.

Вже традиційно, напередодні новорічних і різдвяних свят, я хочу скористатися можливістю і ще раз звернутися до наших цінностей, принципів і місії. Чим більше я про них думаю, тим більше дивуюся тому, яка ж у нас в компанії чудова культура. Наші цінності та мета змінити життя інших людей на краще дуже актуальні в Україні сьогодні.

Я працюю тут майже 4 роки і мені здається, що я потихеньку починаю думати і відчувати, як українець. На мій погляд, цінності Надія і особливо Свобода в точності описують українську душу. А почуття причетності до української Сім’ї допомагає зрозуміти, до чого тяжіє ця душа. Сьогодні ми можемо просто встати і вирушити на пошуки таких же людей в Україні – людей, які поділяють наші цінності, пропонуючи їм продукт і можливість бізнесу. Я переконаний, що безліч українців заслуговують того, щоб розкрити свій потенціал і змінити свої життя на краще. Давайте почнемо 2017-й з цього почуття і з цієї готовності. Разом ми здійснимо нашу місію!

Любі друзі!

Оскільки на новорічні та різдвяні свята я поїду з України, щоб провести цей час зі своєю сім'єю, хочу вже зараз сказати вам ДЯКУЮ за цей рік. Працювати для вас – величезна честь, і я дуже ціную нашу співпрацю. Я неймовірно пишаюся тим, що з багатьма, багатьма з вас ми побудували ефективні професійні та дружні особисті стосунки. Я ще раз переконуюся в тому, що мені дуже щастить працювати з людьми, які у різних аспектах кращі за мене.

Я бажаю вам і вашим родинам усього найкращого в Новому році і щасливого Різдва! Будьте здорові і успішні в 2017-му! І, наостанок, хочу побажати вам впевнених досягнень у бізнесі Amway, нових рівнів кваліфікації і безліч партнерів, вдячних вам за те, що ви змінили їхнє життя на краще! Змінили життя на значно краще!

Бережіть себе!

Завжди ваш,

Томаш Мурас


Дорогі партнери!

Новий рік дарує нові мрії, цілі і плани. У 2016 році ми вже представили нову Програму стимулювання бізнесу, яка тепер винагороджує ваші зусилля на щомісячній основі; а також стратегічний напрямок по роботі з ключовими Лідерами, метою якого є проведення якісного та детального планування для підвищення стійкості і розвитку бізнесу. Саме у цих ініціативах ми бачимо величезний потенціал для ВАШОГО бізнесу.

2017 рік принесе ще більше приємних новин. Ми очікуємо понад 20 нових продуктів в Україні. Ми запропонуємо вашій увазі абсолютно нову категорію – продукти для спортивного харчування. Ми будемо радувати і дивувати вас і ваших клієнтів!

Але чому всі так люблять свята? Тому що під час свят ми створюємо легку, веселу атмосферу, повну очікувань і надій. Всі з нетерпінням чекають їх і хочуть, щоб вони повторювалися знову і знову. Створюючи святкову атмосферу на ваших зустрічах, майстер-класах, презентаціях, beauty-шоу і днях здоров'я, ви будете дарувати незабутній досвід, до якого ваші клієнти захочуть повертатися знову і знову.

Нестандартні підходи, формати і навіть нові назви допоможуть вам справити незабутнє враження. Сьогодні саме враження від взаємодії і спілкування відрізняють один бізнес від іншого в очах клієнтів. Успішні ті, хто з турботою про клієнта допомагають вирішити його питання, з огляду на його індивідуальні особливості.

Кожен продукт Amway та бізнес Amway в цілому допомагають робити життя людей кращим! Наш бізнес дарує можливість підприємцям займатися цікавою справою, розвиватися, заробляти гідну винагороду і покращувати не тільки свій добробут, а й добробут своїх партнерів, а значить – і України в цілому.

Ми можемо багато досягнути і багато чого змінити разом!

 

Із глибокою повагою,

Керівник відділу продажу

Світлана Богачова