Немає в наявності

XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки

2 409 грн
2 048 грн2048.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 121606
Вага/об'єм: 700г (17,5 порцій по 40г)
Кількість:

  XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки забезпечує смачну дозу протеїнів, що швидко засвоюються, сприяючи росту сухої м’язової маси.


  Чому він вам сподобається...

  XS™ Гідролізований протеїн молочної сироватки має гідролізовану формулу, що швидко засвоюється та сприяє синтезу білків в організмі, скорочуючи час, необхідний для відновлення. Незалежно від того, чи ви наполегливо працюєте над покращенням особистого результату або прагнете перемоги на спортивному полі, XS Гідролізований протеїн молочної сироватки може допомогти вам досягти своєї мети. Цей надзвичайно смачний протеїновий порошок із шоколадним смаком також містить вітаміни C та E, які допомагають захистити клітини від оксидативного стресу під час фізичних навантажень.


  Корисно знати…

  • Одна порція швидкодіючого Гідролізованого протеїну молочної сироватки забезпечує 29 грамів високоякісного білку для нарощення та збереження сухої м’язової маси
  • Формула продукту XS збагачена Комплексом червоних апельсинів (ROC) та містить вітаміни C і E, що сприяють захисту клітин від оксидативного стресу.
  • Суміш електролітів, що складається з калію, кальцію і магнію, підтримує нормальне функціонування м’язів та належний метаболізм, водночас допомагаючи знизити втому й уповільнити появу відчуття виснаженості.
  • У шейкері змішайте три мірні ложечки протеїнового порошку із 150-260 мл води або вибраного виду молока та збовтуйте до однорідності. Випийте упродовж 60 хвилин після завершення фізичної активності.

  Основні характеристики

  • Швидкодіючий і високоефективний, одна порція забезпечує 29 г максимально очищеного високоякісного протеїну
  • Збагачений потужними складниками і основними вітамінами, захищає клітини, які могли зазнати ушкоджень під час тренувань
  • Призначений для вживання після фізичних вправ для прискорення росту м’язової маси та більш швидкого відновлення.

  Спосіб вживання:

  Додайте 3 мірні ложечки протеїну у 150-260 мл води (або молока) за смаком. Щоб одержати найкращий результат, скористайтеся шейкером. Вживайте протягом 60 хвилин після тренування, щоб допомогти своєму організму відновитись якнайшвидше.

  Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та здорового способу життя.


  Склад

  Гідролізована молочна сироватка (84%), знежирений какао-порошок), молочний порошок (соєва олія, мальтодекстрин, молочний протеїн, емульгатор: соєвий лецитин), загущувач: гуарова камедь, ароматизатор, регулятори кислотності: цитрат калію, цитрат натрію; карбонат кальцію, карбонат магнію, сіль, екстракт червоного помаранча (0,25%), пальмова олія, підсолоджувач: сукралоза, L-аскорбінова кислота, DL-альфа-токоферол, нікотинамід, D-пантотенат кальцію, піридоксину гідрохлорид, тіаміну гідрохлорид, фолієва кислота, ціанокобаламін.


  Харчова (поживна) цінність У 100 г В 1 порції 40 г на 260 мл води
  Енергетична цінність (ккал) 338 ккал 135 ккал
  Енергетична цінність (кДж) 1435 кДж 574 кДж
  Жирів 3.2 г 1.3 г
  з яких насичених 0.6 г 0.2 г
  Вуглеводів 2 г 0.8 г
  з яких цукрів 0.1 г 0 г
  Клітковини 3 г 1.2 г
  Білків 73 г 29 г
  Солі 1.4 г 0.56 г

  Приготування: 40 г на 260 мл води


  Вітамінів У 100 г порошка РСНП у % В 1 порції 40 г РСНП у %
  Вітаміну E 4.5 мг 37.5 2 мг 15
  Вітаміну C 30 мг 37.5 12 мг 15
  Тіаміну 0,41 мг 37.5 0,16 мг 15
  Ніацину 6 мг 37.5 2.4 мг 15
  Вітаміну B6 0.70 мг 50 0.28 мг 20
  Фолієвої кислоти 240 мкг 120 96 мкг 48
  Вітаміну B12 5.4 мкг 216 2.1 мкг 86
  Пантотенової кислоти 6.0 мг 100 2.4 мг 40

  Мінералів У 100 г порошка РСНП у % В 1 порції 40 г РСНП у %
  Калію 1600 мг 80 640 мг 32
  Кальцію 720 мг 90 288 мг 36
  Магнію 210 мг 56 84 мг 22

  *від рекомендованої добової норми споживання

  Поширені запитання про продукт

  Що таке протеїн?


  Протеїн складається з ланцюгів амінокислот і є важливим макронутрієнтом, який виконує життєво важливі функції у біологічних процесах всередині організму людини, зокрема у збереженні та нарощуванні м’язової маси/тканини. Без споживання протеїну неможливо нарощувати, відновлювати або зберігати м’язову тканину, саме тому критично важливо споживати протеїн у складі збалансованого раціону.

  Що означає термін «гідролізований»?


  Гідролізація – це процес, у ході якого за допомогою води протеїни розщеплюють на менші ланцюги пептидів та амінокислоти, прискорюючи засвоєння протеїнів, що своєю чергою сприяє швидшому відновленню.

  Що таке «BCAA» (амінокислоти із розгалуженими боковими ланцюгами)?


  Це три незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін, разом відомі як амінокислоти з розгалуженими боковими ланцюгами (англ. BCAA). Ці три амінокислоти відомі своєю здатністю сприяти синтезу протеїнів.

  Що таке гідролізований протеїн молочної сироватки?


  Протеїн молочної сироватки природним чином складається з довгих ланцюгів амінокислот, які організм має спершу розщепити на окремі амінокислоти, які потім можуть бути використані для синтезу протеїну. Процес гідролізації заощаджує вашому організму час і зусилля, розщеплюючи ці довгі ланцюги та коротші сегменти. Гідролізований протеїн як частково перетравлений протеїн означає, що ваше тіло засвоїть його швидше, ніж концентрати або ізоляти. Швидше засвоєння означає, що процес відновлення розпочнеться у вашому організмі в оптимальний час за умови, що ви застосуєте цей протеїн одразу після фізичних навантажень.

  Типи протеїнів молочної сироватки


  Концентрат протеїнів молочної сироватки: Найпоширеніша форма протеїну, найменш очищена з-поміж усіх протеїнів молочної сироватки, а отже, з найбільшим вмістом домішок. Концентрати, як правило, мають нижчий вміст чистого протеїну, але вищий вміст жиру, лактози та вуглеводів порівняно з ізольованими протеїнами.

  У чому різниця між Протеїновим порошком на рослинній основі NUTRILITE та Розчинним порошком протеїну молочної сироватки XS?

  NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі містить суміш протеїнів сої, пшениці і гороху, забезпечуючи 8 г протеїнів на одну порцію, сприяючи загальному здоров’ю клітин та доброму самопочуттю. Гідролізований протеїн молочної сироватки одержаний із протеїнів молока і забезпечує 29 г швидко засвоюваного протеїну на одну порцію, сприяючи росту і збереженню м’язової маси без жиру.