XS™ Напій з електролітами

876 грн
745 грн745.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 121604
Вага/об'єм: 15 пакетиків-стіків по 25 г / 375 г
Кількість:

  XS™ Напій з електролітами допоможе показувати ваші найкращі результати, забезпечуючи збалансовану суміш вуглеводів та електролітів.


  Чому він вам сподобається...

  Правильне «пальне» забезпечує організму кращу витривалість під час фізичних навантажень. «Повільні», «помірні» та «швидкі» вуглеводи плюс п’ять ключових електролітів у складі XS™ Напою з електролітами покращують здатність організму засвоювати воду. Це допомагає запобігти його зневодненню і підвищує витривалість під час довгих фізичних навантажень. Обов’язково беріть його з собою на тренування щоразу, коли вам потрібний тривалий і незмінний високий заряд енергії. Що робить XS™ Напій з електролітами таким особливим – так це його соковитий смак цитрусових, апельсину і лайму, а також комплекс із гуарани, кореню маки та кверцетину, який сприяє більшій ефективності фізичних вправ. Це тріо рослин із Південної Америки містить природні складники, які, на думку науковців, здатні покращувати зосередженість і концентрацію.


  Корисно знати…

  • Відновлює в організмі п’ять основних електролітів, які втрачаються з потом під час тренувань. Брак цих електролітів може спричинити судоми у м’язах.
  • Вуглеводно-електролітичний розчин також заряджає організм під час інтенсивних тренувань, сприяючи його стійкості під час виконання довгих вправ на витривалість.
  • Підвищує психічну та фізичну витривалість, аби ви могли викладатися на повну тривалий час.
  • Здатен покращувати зосередженість та концентрацію завдяки трьом південноамериканським цілющим рослинам. Насіння гуарани містить приблизно в чотири рази більше кофеїну, ніж зерна кави. Корінь маки, квіткової перуанської рослини, містить розмаїття поживних речовин, зокрема жирні кислоти та амінокислоти. І нарешті, кверцетин – це флавоноїд, що міститься у харчових продуктах на кшталт помідорів, ягід і броколі.
  • Розчиніть вміст одного пакетика у 500 мл води для приготування гіпотонічного напою або у 400 мл води – для приготування ізотонічного напою та насолоджуйтесь під час занять спортом.

  Основні характеристики

  • Швидкодіючий та освіжаючий, призначений для вживання під час або після занять спортом для відновлення рідини в організмі, а також як корисний енергетичний заряд
  • Збагачений потужними складниками та основними електролітами
  • Найкраще вживати разом з іншими продуктами лінійки XS Sports Nutrition

  Спосіб вживання

  Розчиніть вміст 1 пакетика у 500 мл води для приготування гіпотонічного напою або у 400 мл води – для приготування ізотонічного напою. Вживайте під час або після тренування.

  Вміст кофеїну: 60 мг в одному пакетику.

  Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та здорового способу життя. Не підходить для вагітних жінок і дітей.


  Склад

  Склад: Мальтодекстрин, декстроза, фруктоза, регулятор кислотності: лимонна кислота, ароматизатор, трикалію цитрат, регулятор кислотності: тринатрію цитрат, карбонат кальцію, гуарана (розчинний сухий екстракт – містить 24% кофеїну), кальцієві солі ортофосфорної кислоти, сіль, карбонат магнію, хлорид калію, карбонат кальцію, пальмова олія, екстракт кореню маки (0,12%), барвник: бета-каротин (E160a), кверцетин (10 мг), підсолоджувач: сукралоза (Е955), вітамін D (холекальциферол).


  Харчова (поживна) цінність У 100 г В 1 порції 25 г
  Енергетична цінність (ккал) 359 ккал 90 ккал
  Енергетична цінність (кДж) 1526 кДж 382 кДж
  Жирів 0.5 г 0.12 г
  з яких насичених < 0.1 г 0 г
  Вуглеводів 85 г 21 г
  з яких цукрів 43.5 г 11 г
  Клітковини 0 г 0 г
  Білків <0.1 г 0 г
  Солі 1.95 г 0.50 г

  Харчова (поживна) цінність В 100 г РСНП в % В 1 порції 25 г РСНП в %
  Калію 1209 м 60 302 мг 15
  Кальцію 488 мг 61 122 мг 15
  Магнію 227 мг 60 56 мг 15
  Вітаміну D 3 мкг 60 0.75 мкг 15

  *від рекомендованої добової норми споживання

  Поширені запитання про продукт

  Що таке електроліти?


  Це мінерали, які несуть електричний заряд. Електроліти необхідні для підтримання балансу рідин як всередині, так і ззовні клітин, а також для регулювання нервової та м’язової функцій. До цих мінералів належать натрій, хлор, калій, магній і кальцій, які втрачаються організмом разом із потом під час занять спортом, і їх запас варто поновлювати за допомогою дієтичних добавок.

  XS Напій з електролітами відновлює вміст в організмі 5 основних електролітів, втрачених під час фізичних вправ разом з потом. Електроліти у складі вуглеводного комплексу покращують засвоєння води і тим самим запобігають зневодненню. Електроліти також потрібні для належного скорочення м’язів, а їхній брак може спричинити судоми.

  Що таке кверцетин?


  Це флавоноїд, що міститься в рослинній їжі, такій як помідори, ягоди і броколі.

  Що таке гуарана?


  Це ягода з насінням, яке природним чином містить у чотири рази більше кофеїну, ніж зерна кави.

  Що таке корінь маки?


  Це квітуча перуанська рослина, яку вже понад 3000 років вирощують у цьому регіоні як городню культуру. Її корінь містить розмаїття поживних речовин, зокрема жирні кислоти та амінокислоти.