image/jpeg;;;335143.jpg

Ми ретельно стежимо за тим, щоб якість продукції Amway відповідала найвищому рівню, тому гарантуємо своїм клієнтам повну задоволеність її якістю.

  • Гарантія задоволення якістю продукції Amway
  • Правила повернення продукції
  • Гарантія виробника
  • До вашого відома
  • Замовлення і доставка

Гарантія задоволення якістю продукції Amway

Компанія Amway ретельно стежить за тим, аби наша продукція залишалася на високому рівні, тому ми гарантуємо своїм клієнтам повне задоволення її якістю. Якщо Ви не задоволені продукцією, просто поверніть її для безкоштовної заміни, або отримайте свої гроші назад у повному обсязі.

Ця Гарантія Amway не поширюється на вироби:

  • які було використано не за призначенням
  • які було ушкоджено навмисно або внаслідок неправильного використання
  • які розповсюджує Amway, але у яких закінчився обумовлений термін повернення і / або ті, на які поширюється спеціальний гарантійний термін

Ця Гарантія Amway діє в Україні та є додатковою до встановлених законом прав споживачів, які залишаються недоторканними.

Докладнішу інформацію щодо Правил повернення продукції, що була придбана в одному з Торгових центрів Amway в Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську або Донецьку, Ви можете знайти у брошурі "Ціни для НПА на продукцію Amway", на сторінці 2 (укр. мовою) та на сторінці 12 (рос. мовою).

Докладнішу інформацію щодо Правил повернення продукції, що була придбана через Відділ опрацювання замовлень або через сайт www.amway.ua Ви можете знайти на сайті у розділі Бізнес-центр -> Бізнес-форми та процедури -> Розміщення замовленнь -> Повернення/претензія/обмін.

Повернення продукції за скасованим договором

В разі повернення продукції (згідно Гарантії задоволення якістю) НПА/ПУ, договір якого вже було скасовано з системи Amway, PV/BV за таке повернення піде мінусом в особисті бали спонсора такого НПА/ПУ.

Правила повернення продукції

Клієнти повертають продукцію своєму Незалежному підприємцю Amway. 

Незалежний підприємець Amway запропонує їм такі варіанти на вибір: (a) безкоштовно замінити цей товар на аналогічний (один артикул); (б) отримати свої гроші назад у повному обсязі.

Якщо клієнт не може зв’язатися зі своїм Незалежним підприємцем Amway, він може звернутися до ТОВ «Емвей Україна» за адресою: вул. Казимира Малевича, 87 (колишня назва: вул.Боженка, 87), Київ, 03150, Україна. Учасники повертають продукцію до ТОВ «Емвей Україна». 

Відшкодування повної вартості придбаного товару здійснюється після прийняття поверненого товару компанією. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону «Про захист прав споживачів» від 19 березня 1994 року №172 такі товари належної якості, як натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та ювелірні вироби не підлягають обміну (поверненню).

Гарантія виробника

Деякі товари, що розповсюджує компанія Amway, можуть бути також захищені гарантією виробника, яку можна знайти в упаковці товару. Ця гарантія також діє в Україні. 

За докладнішою інформацією, будь ласка, звертайтесь до свого Незалежного підприємця Amway або у відділ по роботі з НПА компанії «Емвей Україна». 

Усі гарантійні зобов’язання щодо продукції Amway є додатковими до встановлених законом прав споживачів, які залишаються непорушними.

 

До вашого відома

Компанія Amway залишає за собою право замінити будь-який товар на аналогічний (той же артикул) без додаткових затрат.

Замовлення і доставка

Ваш Незалежний підприємець Amway допоможе вам визначитись із тим, який метод замовлення та доставки продукції буде для вас найзручнішим.