Обмін продукції

Бланк обміну продукції з доставкою
Обмін продукції, придбаної на сайті amway.ua
Ви маєте можливість обміняти непродовольчий товар неналежної якості лише на аналогічний (товар з таким самим артикулом).
Для обміну товару, придбаного через сайт компанії, просимо вас відправити бланк обміну разом з накладною та продукцією в компанію за адресою: вул. Олега Онікієнка, 61, м. Бровари, Київська обл., Україна, 07400, скориставшись послугами кур'єра компанії, коли він привезе товар вам або вашим партнерам.
Заяву на обмін продукції має заповнювати НПА/ПУ, який розмістив та оплатив замовлення.
credit-card-amway
Зверніть увагу
Обмін товару можливий тільки після його надходження на центральний склад компанії.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону «Про захист прав споживачів» № 172 від 19 березня 1994 року такі товари належної якості, як натільна білизна, корсетні вироби, розчіски, гребінці та щітки масажні, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру та педикюру (ножиці, пилочки тощо), ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння не підлягають обміну (поверненню).
Система очищення води eSpring та посуд і ножі iCook, що розповсюджує компанія Amwaу, підпадають під дію 90-денної Гарантії задоволення якістю продукції Amwaу, термін якої відраховується з моменту здійснення покупки. Якщо ви не задоволені цими товарами, будь ласка, поверніть їх або обміняйте (тільки на аналогічний артикул) протягом 90 (дев’яноста) днів з моменту їх придбання відповідно до правил повернення продукції. 90-денна Гарантія задоволення якістю продукції Amwaу не поширюється на вироби, які було використано не за призначенням і/або які було ушкодження навмисно або внаслідок неправильного використання. Після пред’явлення претензій за гарантією відведений на це період часу не враховуватиметься заново і не буде подовжено.
Сувенірну продукцію НПА/ПУ може повернути протягом 14 днів від дати її придбання за умови наявності усіх зазначених вище документів і лише у випадку неналежної якості.
Обмін продукції, придбаної в Центрі Amway
Продукцію, придбану в Центрі Amway, можна обміняти в будь-якому Центрі Amway.
Комплект документів для обміну продукції в ЦA:
  • оригінал фіскального чеку та товарної накладної;
  • документ, який посвідчує особу**(оригінал або копія гарної якості);
  • заява на обмін товару (заповнюється у ЦA).
Здійснити обмін має право:
  • замовник-платник (особа, яка здійснила оплату за покупку);
  • третя особа (спонсор, друга особа, зазначена у Договорі, або незареєстрована в компанії людина) за наведеним нижче дорученням ***.
** Документи які посвідчують особу: паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний або службовий паспорт; посвідчення особистості моряка; вид на проживання особи, яка проживає в Україні, але не є громадянином України; національний паспорт іноземця або документ, який його замінює; посвідчення водія, посвідчення інваліда або учасника Великої Вітчизняної Війни; посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи.
***Зразок доручення:
«Я, П.І.Б., (серія та номер паспорта, інформація про те, ким і коли видано паспорт) проживаю за адресою..... доручаю П.І.Б. (серія та номер паспорту, інформація про те, ким і коли видано паспорт), здійснити обмін продукції на мій №................
Дата. Підпис.»
credit-card-amway
Зверніть увагу
Якщо НПА бажає обміняти товар на інший (інший артикул), у такому випадку необхідно оформити повернення попереднього та відповідно покупку нового продукту. З правилами повернення ви можете ознайомитись в розділі «Повернення продукції».