Вітаміни для дітей Nutrilite™

Вітамінні комплекси* від бренду Nutrilite™ створені, щоб підтримувати здоров'я та розвиток ваших дітей. Ми подбали про оптимальний склад, тому ви можете вибрати дієтичні добавки з моноскладом або у вигляді комплексу мікронутрієнтів, наприклад:

  • омега-3 + вітамін D — для підтримки імунного захисту, розвитку когнітивних функцій та зміцнення опорно-рухового апарату;
  • кальцій + магній — для розвитку нервової системи, зміцнення м'язів і кісток організму, що зростає;
  • мультивітамінні комплекси — для збалансованого розвитку і турботи про дитяче здоров'я.

Як застосовувати дієтичні добавки Amway?

Щоб дитина була веселою, бадьорою й здоровою, важливо забезпечити повноцінний раціон харчування, а також організувати активне дозвілля та якісний відпочинок. Дитяча продукція бренду зможе стати хорошим додатковим джерелом корисних мікронутрієнтів — вітамінів і мінералів.

Протипоказання до застосування:

  • вік молодше 3 років;
  • наявність алергії або індивідуальної непереносимості окремих компонентів препаратів.

Перед початком курсу обов'язково проконсультуйтеся у фахівця.

Зареєструйтеся в нашому інтернет-магазині та отримайте приємну знижку на покупку товарів** з доставкою в будь-який регіон України.

* Дієтичні добавки Nutrilite™ не є лікарськими засобами. Є протипоказання. Проконсультуйтеся з фахівцем.
**Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.