Косметика ARTISTRY™

Здорова краса
без компромісів
5 причин довіряти Artistry™
Союз Artistry™ і Nutrilite™
Історія відкриттів за кожним продуктом
Чисті формули
Прозорість*
Персоналізація*
*Застосовується до продуктів Artistry Skin Nutrition™
Історія розвитку бренду Artistry™
60 років історії Artistry™: сила природи та науки для здорового вигляду вашої шкіри
Бренд Artistry™ з'явився в 1960-ті роки як символ любові до жіночої краси. Карл Рейнборг, засновник компанії-виробника дієтичних добавок Nutrilite™, власноруч створив перший косметичний продукт для догляду за шкірою з натуральних інгредієнтів для своєї коханої дружини — Едіт.

Декілька років він виробляв косметику виключно для місіс Рейнборг і її подруг. Натхненний ідеєю ефективності натуральних інгредієнтів Nutrilite™ у складі косметичних засобів, Карл удосконалював формули продуктів, які об'єднали передові досягнення в індустрії краси і силу фітонутрієнтів.

Так само з увагою, турботою і любов'ю, з якими Карл створював перші засоби для своєї дружини 60 років тому, виготовляється вся продукція Artistry™, що пропонується сьогодні клієнтам у всьому світі..

1958
Народження бренду ARTISTRY™ припадає на кінець 1960-х років, а його творцем стала компанія NUTRILITE™, заснована сімейною парою вчених-новаторів — Карлом і Едіт Рейнборг. До зустрічі з Едіт молодий учений і мандрівник Карл Рейнборг, який пережив труднощі й жахи громадянської війни в Китаї, зробив для себе висновок, що здоров'я людини залежить не від того, що вона їсть, а від того, чого вона не їсть, і що багато хвороб пов'язані з неправильним харчуванням.

Так з'явилася перша дієтична добавка NUTRILITE™. Зустріч з Едіт стала не лише початком міцного любовного союзу (Рейнборги прожили разом 27 років), а й надійним фундаментом для розвитку успішного бізнесу та створення нової лінії, цього разу — косметичної!
1958
Кілька років Карл Рейнборг створював у своїй лабораторії косметику особисто для місіс Рейнборг і кількох інших персон. Віра в ефективність натуральних інгредієнтів і наукові дослідження допомогли йому розробити низку особливих формул**.

Спочатку бренд ERC був представлений для підтримки продажу NUTRILITE™. Перший косметичний продукт для догляду за шкірою, на який Карла надихнула Едіт, було створено відповідно до філософії NUTRILITE™ із натуральних інгредієнтів.

**Лист генерального менеджера ERC пану Рікенброду від 26 червня 1958 р.
1968
Лінія бере початок із косметичних засобів, які чоловік Едіт робив персонально для неї. Із тією ж увагою і турботою виготовлялася і продукція, запропонована надалі клієнтам.

Едіт Рейнборг стверджувала, що кожна жінка вже прекрасна за своєю природою, потрібно тільки увиразнити її природну красу. Кожна жінка, яка доглядає за собою і стежить за своїм здоров'ям, має риси, які роблять її цікавою, привабливою та індивідуальною. Індивідуальність дарує жінці усвідомлення своїх власних сил і можливостей.
1972
На початку 1970-х компанія Amway придбала контрольний пакет акцій NUTRILITE™. Продукція ERC увійшла до лінії ARTISTRY™ під назвою Artistry II, хоча до злиття компаній обидва бренди були незалежними і конкурували між собою. До того моменту вже було сформовано мережу дистриб'юторів, і лінія декоративної косметики привернула особливу увагу покупців. Саме тоді почалася нова віха в історії великого бренду. З 1972 року продукція ARTISTRY™ починає продаватися в Європі й Азії і поступово виходить на ринок 11 країн.
1980
На початку 1980-х продукція бренду починає продаватися ще в 15 країнах.

Лінія засобів стає різноманітнішою. Роль флагмана в ній відводиться декоративній косметиці, адаптованій для широкого спектра відтінків шкіри.

«Ніколи раніше в житті мені не доводилося займатися чимось, що приносило б мені задоволення більше, ніж ця робота: створювати продукцію, яка йде на користь тим, хто її використовує, і постійно шукати можливість її покращити...»

Карл Рейнборг
1984
У місті Ейда, штат Мічиган, США, відкрився ультрасучасний косметичний завод з виробництва продукції ARTISTRY™.

ARTISTRY™ входить у п'ятірку найкращих і найбільш продаваних брендів преміум-класу для догляду за шкірою в світі*. І так протягом 10 років!

* Це підтверджують дослідження агентства Euromonitor International у 1998–2008 роках у категоріях «Догляд за шкірою» і «Засоби для краси».
2005
До команди бренду ARTISTRY™ приєднується креативний директор Олів'є ван Дорн, завдяки якому візуальне оформлення бренду й упаковка продукції отримали той вигляд, який так нам подобається сьогодні
2017–2020
Щорічно асортимент бренду Artistry™ розширюється, а продукція стає більш персоналізованою.

У фокусі бренду активні, сучасні дівчата й жінки, які прагнуть бути в тренді та вибирають перевірену якість та інновації для догляду за шкірою обличчя.

У 2018 році до бренду Artistry™ додається колекція декоративної косметики ARTISTRY STUDIO™, натхненна духом найгарячіших міст світу та їхнім стилем життя.

У 2019 році з'являється лінія Artistry Signature Select™, до складу якої входять персоналізовані сироватки й маски.
2021
Вихід колекції засобів для догляду за шкірою Artistry Skin Nutrition™

Спеціально розроблені продуктові рішення, широкий вибір текстур та ефективних формул, сучасні наукові розробки в галузі догляду за шкірою та індивідуальні рішення, актуальні в будь-якому віці, лягли в основу філософії нової колекції.

Відмінною рисою Artistry Skin Nutrition™ став союз Artistry™ і Nutrilite™, а також ідея контролю на всіх етапах виробництва як гарантія безпеки і знання того, звідки беруться інгредієнти, які входять до складу наших косметичних засобів. Для виробництва продуктів Artitry Skin Nutrition™ використовуються рослини, вирощені та зібрані на наших органічних фермах Nutrilite™. Шлях кожного з них можна простежити від насінини до кінцевого продукту.

Усі засоби догляду за шкірою Artistry Skin Nutrition™ відповідають стандартам «Чистої краси», не містять понад 1300 неприпустимих інгредієнтів. Формули продуктів веганські, не містять інгредієнти тваринного походження і не тестуються на тваринах

Об'єднання брендів Artistry™ і Nutrilite™ дало змогу досягти найвищого рівня прозорості виробництва та безпеки розроблених продуктів в індустрії краси.
Мобільний додаток
Artistry Virtual Beauty
Спробуйте наш мобільний додаток і дізнайтеся, які продукти для догляду за шкірою підходять саме вам, а також спробуйте нові образи та експериментуйте з макіяжем.
12+
App Store
Google Play
12+
Приєднуйся до нас
12+