Artistry Studio™

Artistry Studio™
Краса — наша пристрасть, світ — наша студія
Artistry Studio™ — косметика, натхненна найяскравішими та гарячими містами світу: Нью Йорк, Париж, Бангкок, Токіо, Шанхай, Лос-Анджелес!
Колекції макіяжу для стильних, захоплених, пристрасних і сучасних жінок, які хочуть надихати і дивувати своєю красою.
Макіяж Artistry™
Кожна жінка прекрасна за своєю природою, потрібно тільки підкреслити її природну красу. Обирайте макіяж, щоб створити свій особливий настрій!
Краса у 3 кроки
КРОК 1
Ідеальний тон
Приховати недосконалості та домогтися бездоганного тону.
Купити
КРОК 2
Виразний погляд
Підкреслити привабливу красу очей.
Купити
КРОК 3
Сила кольору
Додати кольору за допомогою соковитих вабливих відтінків.
Купити
Правильне очищення шкіри від макіяжу
essentials by Artistry™
Серветки для зняття макіяжу
М'яко, швидко та легко видаляють навіть водостійкий макіяж і забруднення, що закупорюють пори. Залишають відчуття доглянутої шкіри, без сухості, стягнутості, масних слідів. Нетканий матеріал приємний на дотик і видаляє макіяж без зусиль. Не потрібно змивати — зручно в дорозі та подорожах.
Artistry Skin Nutrition™
Міцелярний засіб для зняття макіяжу
Ефективний засіб легко видаляє будь-який тип макіяжу, в тому числі водостійкий, та м'яко очищує шкіру, даруючи відчуття свіжості. Двофазний засіб не потребує змивання і може застосовуватися на будь-яких ділянках обличчя, включно з очима та губами. Придатний для всіх типів шкіри та не залишає після себе маслянистої плівки. Лише за кілька хвилин ваша шкіра має чистий і сяйний вигляд.
Artistry Skin Nutrition™
Очищувальна олія для зняття макіяжу
Легка і м'яка олія легко видаляє навіть найстійкіший макіяж, буквально розчиняючи його. Ідеальна для видалення навіть дуже стійкої декоративної косметики з очей, губ та обличчя.

Високоефективний засіб впливає безпосередньо на косметику, тому немає потреби терти і розтягувати шкіру, щоб видалити макіяж. При контакті з водою олія трансформується в емульсію, яка насичує шкіру необхідними живильними речовинами, залишаючи відчуття комфорту без липкої плівки. Олія чудово підходить для чутливої ​​та сухої шкіри. Дбайливо видаляє зі шкіри всі види забруднювальних часточок, включаючи дрібнодисперсний пил PM 2,5*.
Експериментуйте з образами в додатку
Artistry Virtual Beauty
Artistry Virtual Beauty
Rating star Rating star Rating star Rating star Rating star
Підберіть свою ідеальну комбінацію за допомогою мобільного додатку Artistry Virtual Beauty
App Store
App store QR
Apple store
Qualified age 12+