Декоративна косметика для обличчя Artistry™

Запрошуємо вас до нашого інтернет-салону декоративної косметики від бренду Artistry™. Тут ви знайдете все необхідне, щоб створити натуральний денний, приголомшливий вечірній або незвичайний макіяж для особливого випадку.

Каталог косметики від Artistry™

  • Для очей На сайті представлені тіні в різноманітних відтінках — водостійкі, сухі пудрові, кремові, мерехтливі. Для більшої виразності скористайтеся олівцем або рідкою підводкою, а завершіть образ за допомогою туші чорного, коричневого або синього кольору.
  • Для губ. Тінт-желе, масло-блиск, рідка або класична губна помада в стіку — ви можете вибрати той засіб, який подобається саме вам. При цьому у вашій косметичці завжди буде вишуканий аксесуар, який не лише зручно використовувати, але і приємно тримати в руках.
  • Для брів. Підкреслити природну красу та плавність ліній або скорегувати форму брів допоможуть автоматичні олівці в різних відтінках.
  • Для обличчя Тональні основи, рум'яна, хайлайтер, праймер, пудра, коректор забезпечують декоративні функції та додатковий догляд за шкірою. Виберіть щось одне або купіть усе необхідне відразу. Ми доставляємо замовлення по всій Україні.

Хочете отримати приємну знижку від стандартної ціни на першу покупку* товару? Пройдіть нескладну процедуру реєстрації.

*Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.