Корпоративна та соціальна відповідальність Amway в Україні

Допомагати людям жити кращим, здоровішим життям – наша головна місія протягом багатьох років. Ми пропонуємо якісний продукт і доступну бізнес-можливість, щоб змінювати життя людей на краще. Amway – компанія, створена людьми для людей. Ось чому корпоративна та соціальна відповідальність є важливою частиною роботи для наших представництв у всьому світі та для Amway Україна зокрема.

На цій сторінці ми зібрали для вас інформацію про благодійні проекти, які наша українська філія Amway втілювала в життя, починаючи з 2022 року.


Благодійний проект «Підтримка після окупації»

У жовтні 2022 року, прагнучи поділитися технікою та меблями з власного офісу з тими, кому це потрібно найбільше, наша команда завітала до Бородянської ДЮСШ – закладу, який постраждав через окупацію на початку повномасштабного вторгнення.Зберегти тепло для дітей

У грудні 2022 року ми передали 1 000 000 гривень благодійному фонду «Твоя опора», щоб придбати речі, необхідні для обігрівання дитячих будинків на території України, які опинилися у складній ситуації через масовані обстріли енергетичних об’єктів.Благодійний проект «Amway Helps»

У травні 2023 року ми масштабували свою підтримку Бородянській ДЮСШ. Спільно з регіоном Amway Європа, Південна Африка, Австралія та Нова Зеландія ми придбали спортивну форму та інвентар для учнів різних секцій, техніку для налаштування роботи, а ще організували для незламних любителів спорту справжнє свято.Благодійний проект «Допомога Херсону»

У червні 2023 року спільно з Благодійним Фондом «Спанбонд» ми спрямували свої зусилля на допомогу Херсонській міській клінічній лікарні ім. Є.Є. Карабелеша. Ця лікарня потребувала додаткової підтримки у зв'язку з прогнозованим зростанням числа випадків інфекційних захворювань, після знищення Каховської ГЕС.Благодійний проект «Підтримка опікового центру»


У липні 2023 року ми розпочали співпрацю з Благодійним фондом «Спанбонд» задля допомоги Київській міській клінічній лікарні №2 «Опіковий центр». Цей масштабний проєкт сприятиме поліпшенню умов лікування пацієнтів з опіковими травмами, які звертаються до лікарні з різних куточків країни.Благодійний проект «Підтримка паліативного відділення»


У серпні 2023 року в рамках нашої співпраці з Благодійним фондом «SpunBond» ми надали допомогу Паліативному відділенню Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, у якому лікарі працюють з пацієнтами з невиліковними хворобами, підтримуючи, полегшуючи стан та супроводжуючи їхні родини протягом усього життя.Обладнання для лікарень


Протягом жовтня-грудня 2023 року разом з Благодійним фондом «SpunBond» ми допомагали лікарням з різних куточків нашої країни отримати обладнання, необхідне для повсякденної роботи, діагностування та лікування.


Ми продовжуємо працювати та віримо в силу спільної дії задля надання належної підтримки тим, хто потребує її найбільше!