Товари для дому

Ласкаво просимо до спеціального відділу нашого інтернет-магазину, де представлений асортимент товарів для дому і саду.

  • iCook™ — справжній помічник на вашій кухні. Сковороди, каструлі, сотейники та аксесуари бренду допоможуть приготувати найсмачніші страви, зберігши колір, текстуру і смак продуктів.
  • Amway Home™ — турбота про чистоту і затишок у вашому домі. Мийні засоби для посуду Dish Drops™, порошки для прання SA8™, універсальні концентрати L.O.C.™ — уся ця армія помічників подбає про те, щоб побутові клопоти приносили вам лише задоволення. Засоби є концентрованими, гіпоалергенними, біорозкладними. Понад 40 продуктів бренду мають знак якості EPA Safer Choice, що свідчить про відповідність найвищим стандартам щодо безпеки.
  • eSpring™ — унікальна технологія чотириступеневого очищення води. Вода, яку ви п'єте, буде завжди чистою та смачною, оскільки наші фільтри усунуть понад 140 видів забруднювальних частинок і до 99 % збудників інфекційних хвороб, зберігши при цьому всі корисні мінерали.

Зареєструйтеся на сайті, щоб отримати знижку на свою першу покупку товарів* у нашому інтернет-магазині. Оперативна доставка по Україні.

*Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.