Краса

Турбота про красу та здоров'я починається з Artistry™. Продукція компанії проходить регулярні тестування, що підтверджують її ефективність і якість. Для виробництва декоративної косметики та засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла використовуються компоненти природного походження, а також унікальні інгредієнти й аромати, розроблені спеціально для колекцій бренду.

Будьте завжди яскраво красиві

  • Доглядайте за шкірою обличчя та тіла з продуктами для ефективного очищення, глибокого зволоження та повноцінного живлення.
  • Дбайте про молодість і здоров'я шкіри разом з антиейджинговими засобами та продуктами із сонцезахисними властивостями.
  • Зробіть розкішний макіяж для будь-якої нагоди за допомогою тональних кремів, засобів для корекції та скульптурування та декоративної косметики для губ і очей.
  • Отримайте все для апаратного догляду за шкірою.
  • Забезпечте красу і здоров'я волоссю — чисті, хвилясті, шовковисті локони завдяки окремій лінійці продукції.
  • Нанесіть останній штрих для завершення образу з колекціями вишуканої парфумерії для жінок і чоловіків.
  • Протестуйте декоративну косметику для професійного макіяжу і продукти для догляду за шкірою в спеціальних наборах.

Секрет особливої ефективності косметичних продуктів бренду полягає ще й у тому, що при спільному застосуванні засоби доповнюють і підсилюють дію один одного. А набори засобів дозволяють комплексно доглядати за шкірою.

Щоб правильно підібрати продукт або програму, можна купити набори пробників (до деяких товарів пробники додаються безкоштовно).

Зареєструйтеся на сайті прямо зараз, щоб отримати приємний бонус у вигляді знижки при першому замовленні продукції з каталогу*.

*Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.