Підтримка імунітету

Подбайте про свій імунітет з Nutrilite™ — дієтичними добавками*, дія яких спрямована на підвищення власних захисних сил організму та профілактику інфекційних захворювань.

Унікальність продукції бренду Nutrilite™

Ми ретельно стежимо за складом наших дієтичних добавок, відстежуючи кожен компонент практично від самого зернятка. Цьому сприяє той факт, що більшість інгредієнтів натурального походження ми вирощуємо на власних екологічно чистих плантаціях, які пройшли сувору сертифікацію.

Склад кожного продукту розроблявся в кращих лабораторіях компанії та проходив ретельну перевірку на безпеку й ефективність.

Серед компонентів, корисних для підняття імунітету дорослих і дітей, варто відзначити:

  • вітамін С, який отримують з плодів вишні ацероли, — потужний антиоксидант і підтримка організму в боротьбі з інфекціями;
  • вітамін D, який отримують із ланоліну і дріжджових грибів, — для зміцнення імунної системи, нормального функціонування кісток і м'язів, для здоров'я шкіри та нормалізації життєвого тонусу людини.

Більшість дієтичних добавок представлено в зручній формі жувальних таблеток, приймати які потрібно 1–2 рази в день. Але в будь-якому разі перед початком курсу проконсультуйтеся з фахівцем.
Щоб отримати знижку на першу покупку **, зареєструйтесь на нашому сайті.

*Дієтичні добавки Nutrilite™ не є лікарськими засобами. Є протипоказання. Проконсультуйтеся з фахівцем.
**Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.