Парфумерія

Розкажіть про свій сьогоднішній настрій разом з улюбленою парфумерією від компанії Amway. Іноді вибрані вами духи можуть розповісти про вас набагато більше за будь-які слова. Створені парфумерами зі світовим ім'ям аромати вирізняються гармонійним звучанням і можуть доповнити будь-який образ.

У нашому каталозі косметики та парфумерної продукції представлені жіночі й чоловічі композиції, які звучать емоційно і неповторно, м'яко, але виразно розкриваючись протягом дня:

  • солодкі квіткові букети з теплими фруктовими відтінками;
  • освіжні фужерні композиції на тлі цитрусових акордів;
  • чарівні східні аромати з томним насиченим шлейфом;
  • елегантні шипрові та деревні чоловічі парфуми з елітним звучанням.

Бажаєте підібрати хороший аромат для романтичної вечері, як доповнення до повсякденного образу, з особливої нагоди або для активного проведення часу? Впевнені, що в нашому каталозі є відповідний аромат для будь-якої ситуації.

Експерти рекомендують носити парфуми, як і одяг, відповідно до свого смаку та настрою. Тому ви можете не зупинятися на чомусь одному, а купити й приміряти на себе нові аромати щоразу, як тільки вам захочеться поекспериментувати або послухати нову парфумерну мелодію.

Зверніть увагу, що на звучання аромату може впливати стан вашої шкіри, раціон, вологість повітря та навіть ваш настрій. Щоб продовжити стійкість композиції, наносіть її на трохи вологу шкіру, наприклад, відразу після душа.

Усі ароматичні композиції розроблені спеціально для колекцій нашої компанії. У складі присутні натуральні компоненти. Купити туалетний або парфумовану воду* ви можете прямо на сайті з адресною доставкою товару по Україні.

*Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.