Косметика для брів

Скористайтеся косметикою, представленою на цій сторінці*, щоб зробити ідеальний макіяж брів — надати бажаної форми, візуально збільшити густоту й зробити їх яскравішими.

Гостро заточений грифель дозволить акуратно промальовувати волоски, заповнивши всі порожнечі. На завершення просто розчешіть брови за допомогою спеціального аплікатора, щоб вони виглядали природно. Завдяки водовідштовхувальній формулі ваш макіяж не потече в спеку та протримається в ідеальному стані протягом 12 годин.

Професійні поради

  • Щоб образ був більш натуральним, промалюйте короткі штрихи в напрямку росту волосків. А в кінці трохи розтушуйте лінії за допомогою аплікатора або спонжа.
  • Якщо готові до експериментів, використовуйте олівець як підводку для очей.
  • Знімайте косметичні засоби за допомогою вашого звичайного засобу для демакіяжу.

Реєструйтеся на нашому сайті прямо зараз — і ми подаруємо вам знижку на першу покупку! Доставка в Київ та інші міста України.

* Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.