Замовлення в Центрі Amway

Правила оформлення замовлень в ЦА:
  • НПА/ПУ необхідно пред’явити цифрову картку Amway*.
  • Якщо НПА/ПУ не може пред’явити цифрову карту Amway, співробітник Amway має право вимагати пред'явити документ, що засвідчує особу ** (оригінал).
  • Якщо НПА/ПУ не може пред’явити цифрову картку або документи, що засвідчують особу, знижка ПУ заблокується на момент розміщення цього замовлення, а замовлення буде оформлено без її використання.
  • Під час формування консолідованого замовлення необхідно надати копію нотаріальної довіреності. НПА/ПУ несе відповідальність*** за оформлення замовлення та використання знижки ПУ. Оплатити групове замовлення НПА/ПУ може лише готівкою. НПА/ПУ не може купляти продукцію для НПА/ПУ верхньої лінії спонсорської підтримки.
* Щоб скористатися цифровою карткою Amway, збережіть її в свій електронний гаманець.
** Документи які посвідчують особу: паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний або службовий паспорт; посвідчення особистості моряка; посвідчення на тимчасове або постійне проживання особи, яка проживає в Україні, але не є громадянином України; національний паспорт іноземця або документ, який його замінює; посвідчення водія; посвідчення людини з інвалідністю або учасника Великої Вітчизняної Війни; посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи.
*** У випадку, якщо знижка була знята без відома НПА/ПУ, компанія залишає за собою право компенсувати її шляхом вирахування еквівалентної суми у Замовника та нарахування відповідному НПА/ПУ.
Детальну інформація про місцерозташування та графік роботи Центру Amway ви можете знайти на контактній сторінці «Центр Amway».
Варіанти оплати
  • Карткою Visa або MasterCard, оформленою на ім’я платника замовлення.
  • Готівкою.