Правила повернення помилково перерахованих грошових коштів
Заяву на повернення грошових коштів можна подати електронному вигляді або надіслати з повним пакетом документів у відсканованому вигляді/в оригіналі.
1. Заяву на повернення грошових коштів заповнює тільки той НПА/ПУ (перша особа на Договорі), чий номер договору та ПІБ були вказані при оплаті замовлення в призначенні платежу*.
* У разі, якщо в призначенні платежу № договору та ПІБ не були вказані або зазначені неправильно, повернення здійснюється за письмовим запитом з банку. Для цього необхідно звернутися в банк, через який здійснювалась оплата, з проханням направити в компанію «Емвей Україна» лист про повернення помилково перерахованих коштів.
Перш ніж заповнювати заяву на повернення грошових коштів, рекомендуємо уточнити в компанії наявність суми для повернення.
2. Разом із заявою на повернення грошових коштів до ТОВ «Емвей Україна» необхідно подати читабельні копії документів:
  • копію паспорта (1 та 2 сторінки);
  • копію ідентифікаційного коду.
Компанія «Емвей Україна» рекомендує додати до заяви копію квитанції або платіжного доручення з відміткою банку, що підтверджує оплату.
3. Грошові кошти можуть бути повернуті НПА/ПУ в такий спосіб:
  • Системою «Аваль-Експрес». Отримати грошові кошти можна в будь-якому відділенні Райффайзен Банку Аваль, пред'явивши оригінал паспорта та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
  • Безготівковим переказом на розрахунковий рахунок (тільки для НПА) – у разі оплати замовлення з розрахункового рахунку НПА, з якого здійснювалася оплата.
  • Безготівковим перекладом на картковий рахунок НПА/ПУ** – у разі оплати замовлення з карткового рахунку, з якого здійснювалася оплата.
** У разі якщо рахунок належить першій особі за договором.
При виборі способу переказу на розрахунковий або картковий рахунок всі пункти в заяві, відмічені зірочкою (*), обов'язкові для заповнення.
credit-card-amway
Термін повернення грошових коштів
Після отримання повного коректно заповненого пакету документів повернення грошових коштів здійснюється в термін від 3 до 14 робочих днів.
credit-card-amway
Карта для повернення грошових коштів
Повернення коштів, перерахованих способом «карта з сайту», можливе тільки на ту саму картку, з якої було здійснено оплату.