Набори посуду

Готуйте страви за улюбленими рецептами легко разом з посудом від iCook™! Ми подбали про те, щоб під час варіння, смаження і тушкування продукти максимально розкривали смак і не втрачали текстуру.

Переваги та особливості посуду від iCook™

 • Технологія Vitalvok™.

  Збережіть максимум користі в продуктах завдяки методиці, що забезпечує створення гідрозатвору між кришкою та сотейником або каструлею. Овочі, м'ясо, риба готуються у власному соку. А це означає, що вони зберігають природний смак, текстуру і поживну цінність.

 • Потовщене дно.

  Дозволяє не смажити чи варити, а томити їжу, завдяки чому також зберігається більша кількість поживних речовин у продуктах.

 • Додаткові вставки.

  Дають можливість готувати на парі або на водяній бані, викладаючи продукти в кілька ярусів. Таким чином, використовуючи лише одну конфорку, ви готуєте відразу кілька страв.

 • Висока якість і надійність матеріалів.

  Для виготовлення кухонних наборів використовується міцний і довговічний ферромагнетик алюмінію, вуглецева і неіржавна сталь. Всі ці матеріали є абсолютно безпечними та сумісними практично з усіма видами плит. Для догляду досить скористатися звичайним мийним засобом, який є в будь-якому будинку.

 • Зручне зберігання.

  Форма кришок дозволяє зберігати їх разом з каструлями та сотейниками — досить просто перевернути кришку і покласти зверху.

У нас ви завжди можете купити не лише сам посуд або кухонний набір, а й також ручки, кришки, рукоятки та іншу продукцію для приготування їжі з доставкою по Україні. Після реєстрації ви отримаєте знижку на першу покупку* товарів.

*Наявність товарів може змінитися. Представлені зображення товарів можуть відрізнятися від їх фактичного зовнішнього вигляду. З детальною інформацією про товари можна ознайомитися за телефоном +38 (044) 495 13 00 або на сайті Amway.ua.