AMWAY HOME

AMWAY HOME™

Засоби для прання, прибирання оселі та миття посуду AMWAY HOME забезпечують високоякісне очищення завдяки потужній силі BIOQUEST FORMULA™. Ця унікальна формула містить суміш складників, одержаних природним шляхом, які не лише забезпечують відмінне очищення, а й є безпечними для довкілля.

  • Ідеальна чистота з думкою про природу
  • BIOQUEST FORMULA™
  • Акредитація

Ідеальна чистота з думкою про природу

У розробці продуктової лінії AMWAY HOME максимально використано багатолітній досвід наукових досліджень з метою створення нової торгової марки високоефективних мийних та пральних засобів, що забезпечують ідеальну чистоту в оселі і водночас не забруднюють навколишнього середовища.
Маючи довгу історію успішного використання та відзначаючись надзвичайно потужною дією, наші очищувальні засоби здатні впоратися з найскладнішими забрудненнями у вашій оселі. Жодна інша компанія не може похвалитися такою репутацією, як наша, в основі якої лежить беззаперечна надійність та ефективність. Товари лінії AMWAY HOME втілюють багаторічний досвід наукових досліджень, який було використано для створення нової торгової марки високоефективних мийних та пральних засобів, що забезпечують ідеальну чистоту в оселі і водночас не забруднюють довкілля.

BIOQUEST FORMULA™

BIOQUEST FORMULA - це те, що виокремлює засоби для очищення лінії AMWAY HOME серед продукції інших виробників.

BIOQUEST FORMULA уособлює в собі основну відмінну якість. Засоби для очищення, в основі яких лежить BIOQUEST FORMULA, використовують натуральні високоефективні складники, що дарують виняткову чистоту, не завдаючи при цьому шкоди довкіллю. Засоби лінії AMWAY HOME забезпечують потужне очищення і водночас є концентрованими, розкладаються мікроорганізмами та були протестовані дерматологами.*

РОЗКЛАДАЮТЬСЯ МІКРООРГАНІЗМАМИ: будь-який засіб, що позиціонується як такий, що розкладається мікроорганізмами, має підлягати природному біологічному розпаду, не забруднюючи при цьому навколишнього середовища. Усі засоби торгової марки AMWAY HOME™ розкладаються мікроорганізмами.

КОНЦЕНТРОВАНІ: концентровані формули очищувальних засобів AMWAY HOME забезпечують бездоганну ефективність та відзначаються високим вмістом активних складників, а не води чи наповнювачів, оскільки ми зажди вважали за потрібне давати споживачам більше за їхні гроші.

ПРОТЕСТОВАНІ ДЕРМАТОЛОГАМИ:* продукцію AMWAY HOME було протестовано дерматологами, щоб переконатися в тому, що вона є абсолютно безпечною для шкіри і не викликає ані алергійної реакції, ані жодних інших подразнень. SA8™ Baby Концентрований порошок для прання дитячої білизни - це ще один крок уперед у задоволенні потреб наших споживачів. Аби переконатися, що цей пральний засіб справді є цілковито безпечним для ніжної чутливої шкіри малюків, його було протестовано педіатрами.

* Якщо застосовується згідно з інструкцією

Акредитація

Ось уже понад 50 років ми забезпечуємо вам товари, що є екологічно чистими й безпечними. Товари нашої нової продуктової лінії гарантовано безпечні за умови правильного використання та екологічно чисті. Водночас вони забезпечують надзвичайно високу ефективність. Усе це підтверджено сертифікатами незалежних експертних організацій.


Програма Safer Choice (Безпечніший Вибір): ми також стали партнерами програми Safer Choice американської організації Environmental Protection Agency (EPA - Агентство з охорони довкілля США). Тому на етикетках наших екологічно чистих та безпечних для здоров'я людини товарів ви також можете побачити логотип Safer Choice.

Підтвердження EPA/Safer Choice (АОД/БВ, АОД – Агентство охорони довкілля, США; БВ – Безпечніший Вибір) не може вважатися офіційним підтвердженням якості продукції. Позначка Safer Choice означає, що формула продукту відповідно до інформації, наданої щодо неї Агентству охорони довкілля компанією Amway, містить більш сприятливі для здоров’я людини й довкілля складники, ніж формули інших аналогічних продуктів. У питаннях достовірності інформації про склад, інгредієнти та якості продукту EPA/Safer Choice покладається виключно на чесність і добросовісність компанії Amway. EPA не здійснювало незалежного оцінювання, наприклад, хімічного аналізу, складників формули продукту та не перевіряли достовірність не пов’язаних із ними заяв компанії Amway. EPA/Safer Choice надає свій висновок лише щодо впливу продукту на здоров’я людини і довкілля відповідно до Стандартів Safer Choice на основі наявної інформації й наукового розуміння.

Допоміжні засоби

Виконання певних видів робіт потребує засобів спеціального призначення, тому ми створили лінію допоміжних побутових очищувачів, які своєю ефективністю не поступаються лінії засобів AMWAY HOME.

Ці засоби спеціального призначення покликані видаляти товстий шар жиру і бруду з плити, інструментів або садових меблів, неперевершено очищати скло, дарувати нове життя вашим килимам і оббивним тканинам, а також полірувати і захищати вироби з деревини.

До каталогу

Допоміжні засоби – побутові очищувачі спеціального призначення

Колекція засобів AMWAY HOME™